2004 Kaprun

W dniach 30 kwietnia - 03 maja 2004 roku MAKS Sport SA zorganizowało dla swoich klientów już po raz drugi multitest narciarski na lodowcu Kitzsteinhorn w Austrii. W imprezie uczestniczyło 56 osób, wśród których znaleźli się stali klienci, zaproszeni goście oficjalni oraz przedstawiciele wszystkich sklepów naszej sieci. Propozycja multitestów narciarskich skierowana została do osób, którzy testując najnowsze modele nart pragnęli intensywnie przeżyć majowy weekend.

Zabraliśmy ok 70 topowych par nart z kolekcji 2004/2005. Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy w tym roku dodatkowo grupę testową sprzętu snowboardowego - głównie były to modele firm K2 i Salomona.

Chcąc zaspokoić oczekiwania każdego uczestnika wyjazdu staraliśmy się stworzyć najkorzystniejsze warunki umożliwiające sprawdzenie największej ilości nart w maksymalnie krótkim czasie. Zastosowaliśmy - podobnie jak na pierwszych testach - metodę podziału na 4 grupy, które były prowadzone przez doświadczonych instruktorów narciarskich. W celu wyrównania poziomu atrakcyjności grup, aby w każdej znalazły się najbardziej poszukiwane narty, zastosowaliśmy podział nart wg firm produkujących sprzęt. W połowie dnia każda grupa zamieniała narty w naszej bazie na stacji pośredniej, na modele innej firmy. Nasi serwisanci służyli pomocą każdemu klientowi, który zjawił się przy bazie sprzętowej.

Przez pierwsze dwa dni uczestnicy jeździli w ustalonych grupach, natomiast w trzecim, ostatnim dniu każdy wybierał narty zgodnie z własnym życzeniem. W niektórych grupach nawiązały się miłe więzi przyjaźni, a instruktorzy stawali się nie tylko doradcami, ale i prawdziwymi kompanami podczas wyjazdu.

Oprócz bogatej oferty nart testowych przygotowaliśmy dla uczestników wyjazdu wiele atrakcji wieczornych. Pierwszego dnia, w zaciszu przytulnego hotelu, zorganizowaliśmy projekcję dotyczącą nowości, które firmy narciarskie zamierzają wprowadzić w przyszłym sezonie. Dodatkową atrakcją wieczoru był film z Marcinem Kacperkiem o "Free rajdach" który jest zapowiedzią "MAKS FREE RAJDÓW", czyli jazdy poza trasami na kolejnym listopadowym wyjeździe.

W drugim dniu analizowaliśmy naszą jazdę na nartach testowych, zarejestrowaną przez organizatorów na stoku kamerą cyfrową. Ponadto dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyła się sesja zdjęciowa. Staraliśmy się każdemu zrobić atrakcyjne ujęcie, aby mógł pochwalić się wśród znajomych i mieć świetną pamiątkę z wyjazdu.

Alpejski hotel, codzienna sauna oraz troska organizatorów o każdego klienta sprzyjała szybkiej regeneracji sił fizycznych. Co wytrwalsi zawodnicy dbali o utrzymanie formy, tańcżąc do "białego rana" na dyskotece w podziemiach hotelu. Pogoda nas nie zawiodła. Przez trzy dni świeciło słońce i każdy smarował twarz kremem z filtrem o wysokim faktorze zabezpieczającym. Kto o tym zapomniał, długo tego żałował, lecząc do końca wyjazdu poparzenia słoneczne. To są niestety uroki wysokich gór, gdzie słońce i śnieg potrafią być zdradliwe.

Jako organizatorzy jesteśmy zadowoleni z majowego multitestu narciarskiego w Kitzsteinhorn, gdyż osiągnęliśmy zamierzony cel. Wszyscy uczestnicy wyjazdu przetestowali około 30 modeli nart siedmiu topowych firm. Dzięki fachowym poradom pracowników MAKS Sport SA oraz przygotowanym projekcjom filmowym wyrobili sobie zdanie na temat nowości narciarskich przygotowanych na sezon 2004/2005, a przede wszystkim intensywnie odpoczęli od wypełnionych pracą dni. Na koniec wyjazdu każdy otrzymał certyfikat ukończenia testów oraz miał możliwość zakupu nart z 40% rabatem.

Dziękując wszystkim uczestnikom za zaufanie jakim obdarzyli nas korzystając z dotychczasowej oferty, już dziś zapraszamy na kolejne multitesty narciarskie z MAKS Sport SA, które odbędą się w listopadzie 2004 roku. Tym razem wiele atrakcji czeka na Państwa na lodowcu Pitztal. Dodatkowym punktem programu dla chętnych, pragnących przeżyć niezapomnianą przygodę w jeździe poza trasami pod fachowym okiem przewodnika górskiego będą "MAKS FREE RAJDY z Marcinem Kacperkiem" oraz testy nart free rajdowych. Prosimy pomyśleć już dziś o rezerwacji! Ilość miejsc organiczona! Szczegóły podamy na naszej stronie internetowej w czerwcu!