2006 Hintertux

MULTITESTY NARCIARSKIE Z INTERSPORT "Niezapomniany początek sezonu narciarskiego"

W dniach 16.11.-20.11.2006 roku Spółka INTERSPORT POLSKA S.A. zorganizowała dla swoich klientów pragnących poznać najnowszą ofertę zimową sprzętu narciarskiego - multitesty narciarskie na lodowcu HINTERTUX.

Z roku na rok popularyzowana przez nas forma aktywnego spędzania wypoczynku ma coraz więcej zwolenników. Listę uczestników zamknęliśmy już na miesiąc przed imprezą, chociaż zdarzyły się pojedyncze wypadki „last minute” dla osób z listy rezerwowej, które natychmiast po zwalnianiu się z przyczyn losowych miejsc, korzystały z możliwości wyjazdu z nami.

Łącznie w naszej imprezie wzięło udział 120 uczestników z całej Polski. Była to rekordowa ilość osób, które w tym samym czasie skorzystały z naszej oferty. Dotychczas nasze testy nie były organizowane na taką skalę. Niemniej jednak profesjonalna kadra managerska dwoiła się i troiła aby zapewnić wszystkim uczestnikom maksymalny komfort pobytu.

Pomagał nam w tym niewątpliwie wysoki standard Hotelu STRASS **** w którym przebywaliśmy z pięknym, bardzo urozmaiconym CENTRUM WELLLNES, dyskoteką oraz wspaniałymi, urozmaiconymi posiłkami i pełną życzliwości obsługą.

Zaproponowaliśmy jak zwykle naszym uczestnikom bardzo napięty program testów połączony z wieczornymi projekcjami na temat wchodzących po raz pierwszy na polski rynek sportowy ofert specjalnych INTERSPORT, nowości sprzętowych w sezonie 2006/2007 oraz nowoczesnej techniki jazdy carvingowej. Stali bywalcy są już do tego przyzwyczajeni, że podczas naszych imprez punktualność jest wielkim atutem, pozwalającym uczestniczyć we wszystkich punktach programu imprezy.

Pogoda niestety trochę pokrzyżowała nam plany w pierwszym dniu jazdy. Mocny wiatr przez który nie chodziła jedna gondolka, uniemożliwił nam punktualny wyjazd na stok i musieliśmy znacznie skrócić pierwszą część programu jazdy testowej z opiekunami grup. Jednakże drugi i trzeci dzień podczas którego padał śnieg a później świeciło słońce, zrekompensował wszystkim oczekiwanie na pierwsze w tym roku szusowanie na nartach.

Zachęcaliśmy wszystkich do szybkiej wymiany nart na stoku, tak aby móc przetestować jak największą ilość modeli danej marki. Jak zwykle podzieliliśmy wszystkich uczestników na grupy testowe, które jeździły i wymieniały się między sobą sprzętem, a dodatkowo każdej grupie codziennie przydzielaliśmy inną partię najnowszych modeli nart. Zaskoczeniem dla wszystkich były przygotowane przez Spółkę INTERSPORT Polska S.A. nowe oferty specjalne sprzętu zimowego. Były one bardzo korzystne cenowo a jednocześnie spełniały oczekiwania najbardziej wybrednych narciarzy.

Podczas tegorocznych testów postanowiliśmy wszystkich zaskoczyć miłymi codziennymi prezentami. Uczestnicy otrzymali od nas certyfikaty ukończenia testów, niezwykłe czapki Firmy RED HOT, breloczki, koszulki z okazji 50-lecia INTERSPORT oraz 15 % bony rabatowe na zakup sprzętu sportowego w sieci sklepów sportowych INTERSPORT Polska S.A.

Starliśmy się wszystko zorganizować w miłej i przyjaznej atmosferze co mamy nadzieję udało nam się zrealizować. Dziękując wszystkim za spędzenie z nami tak miłego początku sezonu zapraszamy w dniach 29.04.-05.05.2007 na kolejne „Majowe Szusowanie” tym razem na lodowcu STUBAI Zachęcamy wszystkich do wcześniejszego zaplanowania długiego weekendu majowego 2007 i rezerwacji miejsc na adres: iwona.ksiazek@intersport.pl!

PEŁNA OFERTA WYJAZDU już od 06 stycznia 2007 na naszej stronie www.intersport.pl

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE MULTITESTY z siecią INTERSPORT POLSKA S.A.