2006 Stubai

RELACJA Z FREERAJDOWO-NARCIARSKIEGO WEEKENDU MAJOWEGO - STUBAI `2006

W dniach 29.04.- 04.05.2006 roku nasza Firma, obecnie pod nazwą INTERSPORT POLSKA S.A. zorganizowała dla wszystkich zapalonych narciarzy, pragnących zakończyć sezon narciarski w pięknych austriackich Alpach „Freerajdowo-Narciarski Weekend Majowy”.

Cieszy nas fakt, że chętnych nie zabrakło /zapisy musieliśmy zakończyć już na miesiąc przed imprezą/ i mamy nadzieję, że Ci którzy z nami wyjechali nie żałują swojej decyzji.

100 osobową grupę klientów obsługiwała profesjonalna grupa instruktorów MAKS SPORT CLUBU i serwisantów INTERSPORT POLSKA S.A. Zaproponowaliśmy naszym uczestnikom dość napięty program testów połączony z wieczornymi projekcjami na temat nowości sprzętowych w sezonie 2006/2007 i nowoczesnej techniki jazdy carvingowej.

Było świetnie!!! Przywitała nas typowo zimowa pogoda ze świeżą 10 cm warstwą puchu i pięknym słońcem, które do ostatniego dnia nas opalało. Najbardziej zadowolona z tego faktu była grupa freerajdowa pod opieką przewodnika p. Marcina Kacperka, która przez 3 dni mogła cieszyć się z uroków narciarstwa pozatrasowego.

Kolekcja nart wiodących firm narciarskich zaskoczyła wszystkich nowymi długościami /proponowane narty na przyszły sezon są bowiem dłuższe/. Początkowo uczestnicy /zwłaszcza kobiety/ mieli opory z przełamaniem utrwalonych nawyków jazdy na jak najkrótszych nartach, ale w miarę upływu czasu okazało się że jazda na dłuższych nartach dostarcza równie silnych i miłych wrażeń. Wszystkich narciarzy podzieliliśmy na grupy, dzięki czemu możliwe było sprawne dobieranie nart na kolejne dni i koordynowanie zmian. Zachęcaliśmy wszystkich do szybkiej wymiany nart na stoku, tak aby móc przetestować jak największą ilość modeli danej marki. Panowie jeździli na nartach damskich, panie na nartach zawodniczych i dlatego po kilku dniach każdy był w stanie określić na jakich nartach jeździ mu się najlepiej i czym różnią się między sobą poszczególne modele.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z komfortowego pobytu i miłej obsługi w Hotelu ALTE POST, który oprócz smacznych posiłków starał się dopasować do naszego programu dnia udostępniając centrum Wellnes trochę ponad wyznaczony limit czasu. Niestety nie mogliśmy z uwagi na późny powrót ze stoku cieszyć się z wszystkich dodatkowych atrakcji hotelowych. Jest to stały problem naszego wyjazdu z którym stali klienci już zdążyli się pogodzić i dopasować swój relaks do wyznaczonych pór spotkań i posiłków. Musimy również przyznać, iż grupa uczestników na testach była tak miła i zorganizowana, że jako koordynatorzy programu nie mogliśmy pozwolić sobie na najmniejsze poślizgi czasowe. Wszyscy byli zawsze bardzo punktualni i zdyscyplinowani. Nawiązały się również „małe przyjaźnie” a niektórzy nawet umawiali się między sobą na kolejne wyjazdy.

Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia testów, oraz zestawy książek narciarskich: „Narciarstwo Współczesne”, „Program Nauczania SITN-PZN”, „Zimowe Przestrogi” oraz 15% bon rabatowy na zakup sprzętu sportowego w sieci sklepów sportowych INTERSPORT POLSKA S.A.

Starliśmy się wszystko zorganizować w miłej i przyjaznej atmosferze, co nam się /sądząc po opiniach naszych klientów/ udało!!! Dziękując wszystkim za spędzenie z nami kilku wspaniałych dni zapraszamy na kolejne testy - na HINTERTUXIE w listopadzie 2006 roku.

Zachęcamy wszystkich do wcześniejszego zaplanowania weekendu listopadowego i rezerwacji miejsc na adres: iwona.ksiazek@intersport.pl! TERMIN ZGŁOSZEŃ - do 30 października 2006 r. Szczegóły podamy na naszej stronie internetowej w sierpniu!

ZAPRASZAMY NA LISTOPADOWE BIAŁE SZALEŃSTWO z siecią INTERSPORT POLSKA!