MULTITESTY NARCIARSKIE HEILIGENBLUT   3 - 7.04.2013     

 

Nasze 19 Multitesty Narciarskie tej wiosny postanowiliśmy przeprowadzić w niewielkiej, pięknie położonej górskiej miejscowości  - Heiligenblut . Jest określana jako perełka z powodu swojej unikalnej górskiej scenerii, usytułowana w najbardziej znanym i najczęściej fotografowanym Alpine Village - tuż u podnóża wielkiego lodowca Grossglocknera, w samym sercu Parku Narodowego Wysokie Taury.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kolekcję nart na kolejny sezon 2013/2014. W bogatej ofercie znalazły się narty zarówno Race , Allmountain jak i Freride takich marek jak : Salomon, Atomic, Rossignol, Head, K2, Fischer, Voelkl,  a nowością były narty Nordica i Dynastar.

Warunki były wyśmienite! Wspaniale przygotowane szerokie trasy i niewielu narciarzy. Można było więc testować narty w długim gigantowym skręcie, a na stromych twardych  ściankach porównać narty w krótkim, slalomowym, dynamicznym skręcie. Do dyspozycji klienci mieli ponad 80 modeli.

W wieczornym wykładzie na temat nowość jakie czekają nas w kolejnym sezonie 2013/2014 przygotowanym przez naszych specjalistów, zaprezentowane zostały najnowsze technologie w konstrukcji nart jak i butów.

Na zakończenie testów wszyscy klienci otrzymali małe upominki.

ZAPRASZAMY NA TESTY JESIENNE!!

Szczegóły testów jesiennych zostaną podane na stronie www.intersport.pl w sierpniu.