Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743 Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743
Nike

Bluza męska do biegania Nike Trail DM4743

30 % off
299,99 209,99
Wybierz rozmiar
M
L
XL
Opis Produktu
  • Skład: 88% poliester, 12% elastan (przynajmniej 75% poliestru pochodzi z recyklingu)
  • Dri-Fit
  • Profilowany kaptur
  • Wydłużony mankiety z wyjściami na kciuki i okienkiem na zegarek
  • Boczne rozcięcia u dołu i wydłużony tył

 

 

Lekka bluza z kapturem Nike, która zapewnia osłonę i wygodę podczas biegów terenowych w zróżnicowanych warunkach. Profilowany kaptur umożliwia wykonywanie swobodnych ruchów głową i utrzymanie czapki na miejscu.

 

Bluza dotrzymuje kroku na każdym etapie każdego dystansu. Techniczny materiał jest ekologiczny — przyjemniej 75% włókien poliestrowych pochodzi z recyklingu, Dzięki Dri-FIT sprawnie odprowadza wilgoć i umożliwia jej szybkie odparowanie. W części przedniej zastosowano miękki, dzianinowy materiał, a w tylnej elastyczny i przewiewny.

 

Mała kieszeń zamykana zamkiem w dolnej części rękawów umożliwia przechowywanie kluczy lub karty, a okienko na zegarek na rękawie ułatwiają monitorowanie tętna oraz śledzenie trasy i czasu.

 

 

Nike Dri-Fit

Dri-Fit jest poliestrowym materiałem, którego budowa pozwala zachować suchość, dzięki czemu można intensywniej i dłużej trenować. Wyjątkowa struktura Dri-Fit składa się z mikrowłókien i wspomaga naturalne chłodzenie ciała, odprowadzając wilgoć i równomiernie rozprowadzając ją po powierzchni ubrania, tak aby mogła jak najszybciej wyparować. Właściwości Dri-Fit pozostają niezmienne przez cały okres użytkowania.