• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty Atomic Hawx Prime 100X F100

Buty narciarskie

1 499,00 zł -27% oszczędzasz 400,00 zł
1 099,00 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Buty Atomic Hawx Prime 100X F100

Atomic Hawx Prime 100X to ważny przedstawiciel jednej z najpopularniejszych na świecie serii butów narciarskich. Buty gwarantują indywidualne dopasowanie, pełen komfort i niezrównaną efektywność w różnorodnych warunkach. Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem preferującym jazdę po trasie, Atomic Hawx Prime 100X to buty stworzone dla Ciebie – wyposażono je w umiarkowany flex, legendarną skorupę o średniej szerokości i unikalną technologię Memory Fit, pozwalającą dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, zaledwie w kilkanaście minut. Niezwykle lekkie dzięki rewolucyjnej konstrukcji Prolite ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach. Natomiast zastosowany w konstrukcji podeszwy rewolucyjny Sole Flex gwarantuje zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża. Nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver posiadają wstępnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi. Botek może być również formowany termicznie, a budująca go ocieplina 3M™ Thinsulate™ zapewnia ciepło praktycznie w każdych warunkach.

Uwaga

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania skorupy buta, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.

System Memory Fit, to trzy elementy konstrukcyjne butów – skorupa, cholewka i but wewnętrzny – przystosowują się do kształtu stopy i łydki. „Zapamiętują” to zindywidualizowane odkształcenie. Technologia oparta na substancji Memolink – specjalnym dodatku, który zapewnia jej wyjątkową skuteczność.

1. NAGRZEWANIE
Skorupa bez buta wewnętrznego zostaje umieszczona w piecu na 5 minut.

2. DOPASOWYWANIE
Po wygrzaniu w specjalnym urządzeniu należy wyciągnąć skorupę, włożyć do niej but wewnętrzny, następnie założyć buty i stanąć na macie na czas 2 minut z wszystkimi zamkniętymi klamrami.

Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne. Formowanie termiczne można wykonać w dowolnym, wyspecjalizowanym serwisie INTERSPORT. Wyszkoleni pracownicy nie tylko fachowo doradzą, ale również dopasują buty do indywidualnych preferencji klienta, za pomocą specjalnych urządzeń.

Mocne strony produktu

​​​​​​​

SOLE CANTING​​​​​​​​​​​​​​

Zapewnia zoptymalizowaną postawę, poprawia równowagę. Umożliwia dopasowanie cholewki do kształtu nogi (możliwość pochylenia w bok o 3 stopnie).

MEMORY FIT 3D​​​​​​​

Buty wewnętrzne. Memory Fit 3D Silver Liner − wyprofilowane strefy na piętach i w okolicy kostek przekładające się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Buty wewnętrzne tego modelu są wyposażone w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci.

​​​​​​​

PROLITE​​​​​​​

Rewolucyjna lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych miejscach.

Filmy

Techniczne

Szerokość śródstopia

100 mm

Materiał skorupy

poliuretan

Material cholewki

poliuretan

Technologie

Memory Fit − technologia, która umożliwia pełne spersonalizowanie buta narciarskiego. Po przez rozgrzanie skorupy, uzyskuje ona plastyczność, dzięki której jest możliwe uformowanie buta do stopy narciarza. Stosując tę technologię osiągamy komfort i dopasowanie jednocześnie. Buty formują się w zakresie 6 mm oraz w okolicach pięty do 10 mm.

Sole Flex − zlokalizowana na podeszwie elastyczna strefa zapewniająca naturalną linię zgięcia, poprawiająca równowagę i czucie oraz zwiększająca kontrolę.

Energy Backbone – stanowi asymetryczne wzmocnienie, które poprawia transfer energii i zwiększa przyczepność krawędzi podczas agresywnej jazdy na nartach.

Rzep

40 mm Velcro Strap

But wewnętrzny

Memory Fit 3D - technologia personalizacji butów narciarskich Atomic poprzez termiczne dopasowanie botka.

Memory Fit 3D Silver Liner − termiczne profilowanie botka na piętach i w okolicy kostek, co przekłada się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Dodatkowo buty wewnętrzne wyposażono w ocieplinę 3M Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci.

Klamry

6000 Series Alu Buckle

Flex Index (Twardość)

100

Kategoryzacja

Płeć

męska

Kategoria

narciarskie

Zapytaj o Buty Atomic Hawx Prime 100X F100

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Buty Atomic Hawx Prime 100X F100

Kolor producenta: -

Opcje i koszty odbioru

Buty Atomic Hawx Prime 100X F100

Rozmiar: Nie wybrano Zmień rozmiar

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.