• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty Atomic Hawx Ultra 110X F110

Buty narciarskie

1 549,00 zł -16% oszczędzasz 250,00 zł
1 299,00 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Buty Atomic Hawx Ultra 110X F110

Atomic Hawx Ultra 110X to pierwsze buty o legendarnych wąskich skorupach gwarantujących idealne dopasowanie wyposażone w mniej radykalny flex dedykowany narciarzom o niższej wadze. Hawx Ultra to gama najlżejszych alpejskich butów, jakie udało się stworzyć. Ich niska waga wynika z zastosowania dwóch innowacyjnych technologii. Po pierwsze – radykalnych skorup Progressive, które zapewniają dodatkowe wzmocnienie w newralgicznych punktach, jednocześnie redukując grubość ścianek butów, co przekłada się na zmniejszenie ich wagi. Po drugie – asymetrycznego szkieletu Energy Backbone zapewniającego idealną równowagę między mocą i czuciem śniegu poprzez podniesienie dynamiki jazdy i poprawę trzymania krawędzi. Dodatkowo zastosowano technologię Prolite to rewolucyjna, lekka konstrukcja ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach pozwalająca utrzymać małą masę, a jednocześnie zapewniająca dodatkową wytrzymałość podczas intensywnej jazdy. Błyskawiczne dopasowanie gwarantuje z kolei technologia Memory Fit oraz buty wewnętrzne Memory Fit 3D Gold Liner z wyprofilowaną piętą i obszarem kostek.

Uwaga

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania skorupy buta, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.

System Memory Fit, to trzy elementy konstrukcyjne butów – skorupa, cholewka i but wewnętrzny – przystosowują się do kształtu stopy i łydki. „Zapamiętują” to zindywidualizowane odkształcenie. Technologia oparta na substancji Memolink – specjalnym dodatku, który zapewnia jej wyjątkową skuteczność.

1. NAGRZEWANIE
Skorupa bez buta wewnętrznego zostaje umieszczona w piecu na 5 minut.

2. DOPASOWYWANIE
Po wygrzaniu w piecu należy wyciągnąć skorupę , włożyć do niej but wewnętrzny, następnie założyć buty i stanąć na macie chłodzącej Memory Fit Cooling Mat. Na macie należy stać przez 2min. z wszystkimi zamkniętymi klamrami.

Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne. Formowanie termiczne można wykonać w dowolnym, wyspecjalizowanym serwisie INTERSPORT. Wyszkoleni pracownicy nie tylko fachowo doradzą, ale również dopasują buty do indywidualnych preferencji klienta, za pomocą specjalnych urządzeń.

Techniczne

Szerokość śródstopia

98 mm

Materiał skorupy

poliuretan

Technologie

Memory Fit − technologia, która umożliwia pełne spersonalizowanie buta narciarskiego. Po przez rozgrzanie skorupy, uzyskuje ona plastyczność, dzięki której jest możliwe uformowanie buta do stopy narciarza. Stosując tę technologię osiągamy komfort i dopasowanie jednocześnie. Buty formują się w zakresie 6 mm oraz w okolicach pięty do 10 mm.

Energy Backbone − wzmocniona, asymetryczna wkładka w tylnej części butów. Podnosi dynamikę i poprawia trzymanie krawędzi podczas agresywnej jazdy.

Prolite – dało rewolucyjnie lekką konstrukcję dodatkowo wzmocnioną w niektórych strefach butów.

Power Shift − technologia umożliwiająca szybką regulację kąta pochylenia butów (13°, 15° lub 17°) oraz fleksu (+/- 10 punktów). W pełni indywidualne dopasowanie.

Rzep

40 mm Velcro Strap

But wewnętrzny

Memory Fit 3D Gold Liner z ociepliną 3M Thinsulate™

Memory Fit 3D − wyprofilowane strefy na piętach i w okolicy kostek przekładające się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Komfort podnosi wykonany z jednego kawałka tworzywa przód butów i wkładki Sidas. Buty wewnętrzne tego modelu są wyposażone w ocieplinę 3M Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci.

Klamry

6000 Series Alu Buckle

Flex Index (Twardość)

110

Zapytaj o Buty Atomic Hawx Ultra 110X F110

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Buty Atomic Hawx Ultra 110X F110

Kolor producenta: -

Opcje i koszty odbioru

Buty Atomic Hawx Ultra 110X F110

Rozmiar: Nie wybrano Zmień rozmiar

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.