• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty Head Advant Edge 85 X W 607111

Buty narciarskie

999,99 zł -40% oszczędzasz 400,00 zł
599,99 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Buty Head Advant Edge 85 X W 607111

Precyzyjna jazda przy minimum wysiłku i zmęczenia: oto Advant Edge 85 X. Stało się to możliwe dzięki pionierskiej konstrukcji, której podstawowe właściwości to Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame, które zapewniają bezpośredni przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów. Dodajmy do tego możliwość customizacji buta wewnętrznego - zapewniającą idealny komfort i trzymanie stopy - a otrzymamy buta, który dzięki efektywności w transferze energii umożliwia nam fantastyczną jazdę przy mniejszym wysiłku.

Uwaga

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania buta wewnętrznego, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.

Dopasowanie buta wewnętrznego, wykonanego w technologii Perfect Fit, wykonuje się poprzez rozgrzanie całego buta w specjalnym piekarniku. Botek idealnie dopasowuje się do stopy i skorupy buta. Proces można powtarzać tyle razy ile to konieczne.

Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne. Formowanie termiczne można wykonać w dowolnym, wyspecjalizowanym serwisie INTERSPORT. Wyszkoleni pracownicy nie tylko fachowo doradzą, ale również dopasują buty do indywidualnych preferencji klienta, za pomocą specjalnych urządzeń.

Techniczne

Szerokość śródstopia

102

Skorupa

Bi-Injection - specjalna konstrukcja skorupy, złożona z dwóch materiałów o różnej sztywności, która pozwoliła uzyskać niezwykle sztywny i progresywny flex.

Technologie

DuoFlex - z dwiema aktywnymi fazami, DuoFlex umożliwia idealną równowagę i kontrolę w każdym momencie skrętu. Zaczynając od komfortowej, bardziej naturalnej pozycji (mniejszy kąt nachylania cholewki), narciarz utrzymuje sportową postawę. Konstrukcja DuoFlex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex, co z kolei umożliwia płynne prowadzenie nart.

Hi-Top Tech - utrzymuje język buta w odpowiednim miejscu, zapobiegając zakleszczaniu stopy podczas zakładania i ściągania.

Control Frame - łączy dwa rodzaje tworzywa sztucznego, by zapewnić pełne możliwości personalizacji w szczególnie trudnych do dopasowania miejscach - kości łódkowatej oraz podbicia. Jednocześnie wzmacnia strukturę, która znacząco poprawia oparcie tylnej części stopy i łydki oraz przekaz energii.

Canting

pojedynczy

Spojler

regulowany

Rzep

40 mm

Konstrukcja

Regulacja flex'u - umieszczona w pionowej osi tyłu cholewki pozwalająca na wybór, za pomocą przekręcania śruby, pomiędzy większym, a mniejszym flexem, w zależności od warunków śniegowych i umiejętności narciarza.

But wewnętrzny

Perfect Fit HD - to rewolucyjny system dopasowania zapewniający maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. Idealnie dopasowuje się do stopy, zapewaniając idealny przekaz energii.

Klamry

cztery, mikroprofilowe klamry z mikroregulacją, w tym dwie z przedłużoną dźwignią Double Power

Waga.

85/75

Kategoryzacja

Płeć

damska

Kategoria

narciarskie

Zapytaj o Buty Head Advant Edge 85 X W 607111

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Buty Head Advant Edge 85 X W 607111

Kolor producenta: black

Opcje i koszty odbioru

black

Buty Head Advant Edge 85 X W 607111

Rozmiar: Nie wybrano Zmień rozmiar

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.