• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Narty

0,00 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Narty Salomon Astra to doskonałe narty dla narciarek, które lubią robić szybkie postępy i oczekują najwyższej precyzji, zwrotności, przyczepności i kontroli niezależnie od warunków śniegowych. Świetnie sprawdzą się zarówno na trasie jak i poza nią, znakomicie wpisując się w grupę nart All Mountain.Salomon Astra posiadają stosunkowo krótki, responsywny promień skrętu (12 m na 154 cm długości), umożliwiając szybkie skręty na przygotowanych stokach. Jest to zasługa konstrukcji CARVE ROCKER, czyli ekstremalnie krótki, niski rocker, który dodaje efektywności podczas jazdy na twardym podłożu, zapewniając zwrotność nart i łatwość sterowania. Umieszczony pod stopami camber dodaje z kolei stabilności i dynamiki oraz wzmacnia trzymanie krawędzi.Jednocześnie konstrukcja nart bazuje na drewnianym rdzeniu oraz układzie semi-sandwich, gdzie Monocoque występuje na dziobach i piętkach zmniejszając wagę nart, a konstrukcja Sandwich w środkowej części, gwarantuje świetne trzymanie krawędzi, większą kontrolę jazdy i płynny kontakt nart ze śniegiem. Dodatkowo warstwa specjalnego kompozytu BASALT LAYER tłumi wibracje i zwiększa wytrzymałość nart, pozwalając na więcej podczas najlepszego dnia na stoku.

Techniczne

Rocker

Carve Rocker 10%/90%

Technologie

CARVE ROCKER - Ekstremalnie krótki, niski rocker dodający efektywności podczas jazdy na twardym podłożu. Zapewnia zwrotność nart i łatwość sterowania. Umieszczony pod stopami camber dodaje z kolei stabilności i dynamiki oraz wzmacnia trzymanie krawędzi. CORK COMFORTECH TOE & HEEL - Wchłania wibracje nim zdążą dotrzeć do nóg, zapewniając komfort.

Konstrukcja

WOODCORE - Drewniany rdzeń, zapewniający większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań. SEMI SADWICH - Technologia Monocoque na dziobach i piętkach zmniejsza wagę nart i zapewnia łatwe inicjowanie skrętu. Konstrukcja Sandwich w środkowej części nart gwarantuje świetne trzymanie krawędzi, większą kontrolę jazdy i płynny kontakt nart ze śniegiem. BASALT LAYER - Warstwa kompozytu włókna bazaltowego, w celu wytłumienia wibracji i zwiększenia wytrzymałości. Narty Salomon Astra to doskonałe narty dla narciarek, które lubią robić szybkie postępy i oczekują najwyższej precyzji, zwrotności, przyczepności i kontroli niezależnie od warunków śniegowych. Świetnie sprawdzą się zarówno na trasie jak i poza trasą w puchu !

Waga.

1682 g

Kategoryzacja

Stopień zaawansowania

średnio zaawansowany

Grupa nart

On Piste

Płeć

damska

Kategoria

narciarska

Specyfikacja

Taliowanie

125/77/105 mm

Taliowanie dla długości

154 cm

Promień skrętu

12 m

Promień przy długości

154 cm

Rdzeń

Woodcore - rdzeń drewniany

Wiązania

Wiązanie

Wiązania Salomon Litium 10W 398799

Zapytaj o Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Kolor producenta: Uniwersalny


Uwaga:

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach, wiązania muszą być zamontowane przez wyspecjalizowany serwis narciarski, a ustawienie wiązań musi być wykonane z zastosowaniem buta, który będzie używany podczas jazdy. W przeciwnym wypadku montaż i ustawianie wiązań nie będzie możliwe.

W celu wykonania bezpłatnego montażu wiązań, zapraszamy do serwisu w sklepach INTERSPORT wraz z dokumentem zakupu oraz butem narciarskim.

Lista serwisów narciarskich w salonach INTERSPORT znajduje się pod tym linkiem Serwisy Podstawowe w IntersportOpcje i koszty odbioru

Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Narty Salomon Astra 400328 + Wiązania Salomon Mercury 11 398799

Rozmiar: Niedostępny

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.