• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach
Czapki i inne

Jakki czapki dla dzieci najczęściej wybieracie na zimę, a jakie na wiosnę? Sprawdźcie ofertę czapek INTERSPORT i wybierz czapkę dla Twoich dzieci!

Czapki dla dzieci zapewniają optymalny komfort termiczny - powinny odpowiednio chronić w chłodne jesienne dni jak i te bardziej mroźne. 

Czapki dla dzieci muszą być odpowiednio dobrane, tak by chroniły głowy dzieci. Najlepiej, żeby czapka była dodatkowo podszyta ciepłym polarem. Ważne również, by była oddychająca. Dzięki czemu, w cieplejszy dzień, głowy dzieci nie będą się pocić.

Czapki dla dzieci

Czapki i kominy dla dzieci, zestawione w komplet, idealnie ochronią głowę i szyję Twojego dziecka.

Czapki i kominy dla dzieci znajdziecie w różnych wersjach. Możecie kupić zestaw cieplejszy - zimowy lub zestaw, tak zwany, przejściowy, który pozwoli ochronić dziecko w cieplejsze dni. 

Te drugie zestawy sprawdzą się szczególnie podczas wiosny oraz wczesną jesienią. Komplet czapka i komin dla dzieci drukowane są często w popularne motywy bajkowe. Znaleźć więc możecie kominy z motywem autek, star wars, krainy lodu czy hello kitty. 

Czapki z daszkiem dla dzieci najlepiej sprawdzą się podczas słonecznych, letnich dni - ochronią głowę i oczy dziecka przed promieniami słonecznymi. 

Czapki z daszkiem dla dzieci

Czapki z daszkiem dla dzieci wybieracie najczęściej na letnią pogodę. Świetnie chronią one głowę dziecka przed mocnymi promieniami słonecznymi. Daszek, w zależności od tego jak czapka jest założona, chroni oczy dziecka lub kark. Jest to świetny wybór jeśli chcecie się wybrać z dzieckiem na spacer, plażę czy plac zabaw.

Czapki zimowe dla dzieci powinny posiadać polar w środku, który dodatkowo chroni skórę przed zimnem czy otarciami skóry głowy.

Czapki zimowe dziecięce posiadają różny design. Możecie wybrać prostą czapkę, ale również czapkę z zabawnym wyglądem. Czapki z nausznikami ułatwią dzieciom samodzielne zakładanie. Chronią również przed mrozem większą część twarzy. 

W naszej ofercie posiadamy również czapki chłopięce zimowe, które wykonane są ręcznie. Czapki te wykonane są głównie z bawełny oraz akrylu. Posiadają one uniwersalny rozmiar, dlatego mogą posłużyć Waszym dzieciom przez dłuższy czas. 

Czapki i kominy dla dzieci

Czapki wiosenne dla dzieci to tak zwane czapki przejściowe - warto jednak zadbać, by czapka ta była cieplejsza.

Czapki wiosenne dla dzieci są przyjemną i lekką odmianą po noszeniu zimowych czapek. Dzieci chętnie ubierają się lżej idąc na wiosenny spacer, dzięki czemu łatwo namówicie ich do założenia nowej czapki. Czapka wiosenna ochroni dziecko przed wiatrem oraz słońcem. 

INTERSPORT oferuje czapki dziecięce w wielu kolorach oraz modelach!

Czapki dziecięce w ofercie INTERSPORT znajdziecie w wielu różnych kolorach oraz modelach. Warto zabrać na zakupy ze sobą dzieci, by same wybrały czapkę, która najbardziej im się podoba. Dzięki temu możecie być pewni, że będzie ono chciało zakładać swoją czapkę!

Czapki dla dziewczynek, chłopców mogą wyglądać tak samo, a różnić się jedynie kolorami!

CZapki dla dziewczynek

Czapki dla dziewczynek, chłopców możecie wybierać względem modelu. Jeśli Waszym dzieciom podobają się te same czapki, bez problemu możecie wybrać ten sam model, ale inne kolory. Czapki chlopiece wybierane są z reguły w kolorze niebieskim. Często również rodzice wybierają dla chłopców czapki w bardziej stonowanych kolorach. Modne są odcienie szarości, niebieskiego czy zielonego. 

Czapka dla chlopca młodszego wybierana jest natomiast w bardziej jaskrawych kolorach. Szczególnie takie kolory wybierane są na cieplejsze pory roku. Czapki dziewczęce, jak wiadomo, wybierane są w odcieniach różu oraz fioletu. Najczęściej również w tym kolorach wybierane są kominy.