• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Narty

0,00 zł
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Model S/RACE RUSH SL + X12 TL to wyczynowa petarda do jazdy na przygotowanych trasach. Zastosowanie technologii Edge Amplifier pozwala na płynne, łatwe manewrowanie między skrętami i trzymanie krawędzi na twardym, zmrożonym śniegu lub idealnie przygotowanym stoku. Ten model to absolutny król nadchodzącej zimy. Wiele wygranych w międzynarodowych testachnarciarskich na pewno dodają prestiżu modelowi S/Race SL i GS. Technologicznie narty te powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania takie jak rdzeń drewniany, ścianki typu sidewall, odpowiednie do sztywnienie warstwami tytanu oraz aluminium, a także redukujące drgania Pulse Pady. Dodatkowo zastosowano w nich technologie Edge Amplifier, która sprawia że siły przenoszonesą na krawędzie w bardziej bezpośredni i radykalny sposób zwiększając kontrolę nad nartami. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu rdzenia o specjalnym profilu i odpowiednio naciętej płyty, które wspólnie lepiej przenoszą obciążenia boczne, szczególnie podczas głębszego zakrawędziowanie narty w ciasnym skręcie. Dodatkowo narta została wykończona specjalną zawodniczą strukturą Race dedykowaną dla zawodników Pucharu Świata, która lepiej odprowadza wilgoć przy wilgotnym śniegu, a na twardym dodaje szybkości.

Techniczne

Technologie

Edge Amplifier - to płyta zaprojektowana w oparciu o zupełnie nową koncepcję. Dzięki niej 100% wytworzonej energii przenoszone jest na krawędź, co gwarantuje idealne trzymanie krawędzi, szczególnie przy dynamicznych skrętach. Pulse Pad – warstwa gumy umieszczona wzdłuż krawędzi i w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenie. Zapewnia płynniejszą jazdę i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

Konstrukcja

Sandwich - konstrukcja typu Sandwich ze ściankami bocznymi ABS; laminowana konstrukcja pozwala wykorzystać cechy rożnych materiałów do osiągnięcia żądanych parametrów; zapewnia bardzo dobre dopasowanie nart do nawierzchni.

Kategoryzacja

Płeć

męskie

Stopień zaawansowania

zawodnik amator

Grupa nart

Race

Kategoria

narciarskie

Specyfikacja

Rdzeń

Woodcore

Zapytaj o Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Kolor producenta: Uniwersalny


Uwaga:

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach, wiązania muszą być zamontowane przez wyspecjalizowany serwis narciarski, a ustawienie wiązań musi być wykonane z zastosowaniem buta, który będzie używany podczas jazdy. W przeciwnym wypadku montaż i ustawianie wiązań nie będzie możliwe.

W celu wykonania bezpłatnego montażu wiązań, zapraszamy do serwisu w sklepach INTERSPORT wraz z dokumentem zakupu oraz butem narciarskim.

Lista serwisów narciarskich w salonach INTERSPORT znajduje się pod tym linkiem Serwisy Podstawowe w IntersportOpcje i koszty odbioru

Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Narty Salomon S Race Rush SL 405230 + Wiązania Salomon X12 TL 405139

Rozmiar: 160 cm Zmień rozmiar

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.