• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Narty

0,00 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Wejdź do świata Supershape i.Rally, nart które potrafią wszystko i puść wodze fantazji. Nie ma czegoś takiego jak za twardy lód, za miękki puch albo zbyt ciasne zakręty. Head i.Rally to szybkie narty o bardzo dobrej reakcji, które świetnie wyczuwają intencje narciarza i przenoszą energię z buta na krawędź. Jest to idealny model dla doświadczonych narciarzy w każdym wieku, którzy spędzają cały dzień na przygotowanym stoku. Harmonijne połączenie szybkości i łatwości zapanowania nad nartą pozwala jeździć szybciej i dłużej.Bazą narty jest konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, architektura łącząca drewniany rdzeń, lekki grafen i warstwy titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach. Konstrukcja Supershape to zmiana proporcji w grubości i szerokości deski w celu lepszego kontaktu z podłożem i szybszej zmiany krawędzi, czyli większej kontroli.Dodatkowo zaawansowany układ KERS, który poprzez włókna piezoelektryczne usztywnia koniec narty na szybkich wyjściach ze skrętu, co potęguje przyspieszenie w końcowej fazie. A technologia ERA 3.0 S z progresywnym promieniem skrętu oraz konstrukcją Speed Rocker ułatwia inicjację skrętów i znacząco poprawia sterowność, oferując niesamowite doznania podczas dynamicznej jazdy.Konstrukcję dopełnia sportowy ślizg UHM C, zapożyczony z nart zawodniczych, odpowiedzialny za dużą prędkość konstrukcji na przygotowanych trasach.

Techniczne

Rocker

Speed Rocker 10%/90%

Technologie

KERS - KINETIC ENERGY RECOVERY SYSTEM - technologia zapoczątkowana w Formule 1, będąca w pełni zintegrowanym oraz automatycznym systemem. KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną – im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny mikrochip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje, zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu. ERA 3.0 S - sportowa wersja technologii ERA 3.0, czyli Evolutionary Rocker Architecture - rozwiązanie konstrukcyjne , które pozwala na łatwiejszą kontrolę nart. Obejmuje systemy: Speed Rocker, progresywny promień skrętu oraz technologię tłumienia wibracji.

Konstrukcja

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - konstrukcja opracowana przy użyciu najbardziej wyrafinowanego materiału; poprzez zrównoważoną mieszankę lekkiego grafenu i dodatkowych warstw tytanowych, łączy w sobie najbardziej ekstremalną zwinność z ekstremalną szybkością reakcji, aby uzyskać najlepszą wydajność. Speed Rocker - delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydobyć to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem. Ślizg UHM C, struktura Race - najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów.

Płyta

Multiflex PR

Kategoryzacja

Płeć

męska

Stopień zaawansowania

ekspert

Grupa nart

All mountain

Kategoria

narciarska

Specyfikacja

Taliowanie

135-76-114 mm

Taliowanie dla długości

170 cm

Promień skrętu

13,7 m

Promień przy długości

170 cm

Rdzeń

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

Wiązania

Wiązanie

Wiązania Head RPD 12 100742

Zapytaj o Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Kolor producenta: Uniwersalny


Uwaga:

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach, wiązania muszą być zamontowane przez wyspecjalizowany serwis narciarski, a ustawienie wiązań musi być wykonane z zastosowaniem buta, który będzie używany podczas jazdy. W przeciwnym wypadku montaż i ustawianie wiązań nie będzie możliwe.

W celu wykonania bezpłatnego montażu wiązań, zapraszamy do serwisu w sklepach INTERSPORT wraz z dokumentem zakupu oraz butem narciarskim.

Lista serwisów narciarskich w salonach INTERSPORT znajduje się pod tym linkiem Serwisy Podstawowe w IntersportOpcje i koszty odbioru

Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Narty Head SuperShape I Rally 313348 + Wiązania Head RPD 12 100742

Rozmiar: Niedostępny

Zakupy przez www.intersport.pl

Odbiór osobisty w salonie 0,00 zł
Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł
Kurier DPD (pon.-pt.) 13,00 zł
Kurier DPD (płatność za pobraniem) 17,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.