Buty trekkingowe wysokie sprawdzą się najlepiej podczas zimowych wędrówek górskich. Chronią kostki przed zwichnięciami i otarciami. Będą również ciepłe, a grube podeszwy zapewnią całkowity komfort. Sprawdź ofertę butów trekkingowych wysokich INTERSPORT i wybierz coś dla siebie!Buty trekkingowe wysokie - najlepsze obuwie

Buty trekkingowe wysokie sprawdzą się jako najlepsze obuwie do chodzenia po trudnych terenach. Jeśli wybieracie się na trekking w trudne warunki terenowe i klimatyczne musicie zaopatrzyć się właśnie w takie buty. Buty trekkingowe wysokie sprawdzą się szczególnie jeśli wybieracie się w zimniejsze rejony. Przede wszystkich w góry i na lodowce. Sprawdzą się jednak również podczas gorszej pogody, kiedy wybieracie się w rejony bardziej błotniste, gdzie możecie się poślizgnąć. Takie rejony to na przykład okolice rzek, lasy czy bagna.

Wysokie buty trekkingowe najlepiej utrzymają Wasze kostki

Wysokie buty trekkingowe utrzymają najlepiej Wasze kostki na trudnych i niedostępnych terenach. Jeśli wybieracie się na wspinaczkę po stromych, kamienistych zboczach wybierzcie właśnie te buty. Możecie być pewni, że nawet wśród największych kamieni będziecie mieli chronioną kostkę. Nie tylko chodzi o zwichnięcia. Kiedy ześlizgnięcie się i zsunięcie z kamienia buty turystyczne wysokie ochronią Wasze nogi również przed otarciami.

Buty trekkingowe wysokie damskie - wybierzcie bezpieczeństwo i wygląd

Buty trekkingowe wysokie damskie nie muszą być brzydkie i toporne. Projektowane są teraz już w wielu kobiecych kolorach. Istnieje też wiele modeli, które wyglądem odstępują od wielkich, ciężkich i niezgrabnych butów męskich. Poszukajcie, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Gorzej będzie jeśli poszukujecie buty trekkingowe wysokie letnie. W letnie dni, polecamy raczej niższe buty. Wiadomo, że te za kostkę są bardziej zabudowane, więc będzie Wam na pewno dużo cieplej. Jednak kiedy wybieracie się na śliski teren lub wiecie, że będzie padać, weźcie ze sobą buty trekkingowe wysokie. Nie będą Wam wtedy straszne mokre kamienie, z których moglibyście się ześlizgnąć.