INTERBLOG

Czym się interesujesz?

Czym się interesujesz?

Sortuj artykuły

Piłka nożna

Jakie buty do piłki nożnej dla dzieci wybrać?

Buty do piłki nożnej dla dzieci są w kręgu Twoich zainteresowań, chcesz umieć odnaleźć się w gąszczu najnowszych technologii, jakie posiadają buty piłkarskie dla dzieci, chcesz wybrać idealne dla swojego dziecka? Zapraszamy do lektury!
zobacz więcej

Prezent dla sportowca – podaruj swoim bliskim szczęście

Grudzień to czas prezentów! Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby sprawić naszym bliskim radość, podarować im sportowe prezenty. Trafiony, sportowy upominek z pewnością ucieszy obdarowanego, pozwoli mu jeszcze lepiej wykorzystywać swój sportowy potencjał!
zobacz więcej

Trening bramkarski dla nastolatków. Jak dostosować go do potrzeb dziecka?

Twoje dziecko marzy, aby zostać bramkarzem? A może już trenuje, chodzi na zajęcia do szkółki piłkarskiej, lecz zastanawia się, na jakiej pozycji wyjściowej grać, które miejsce na boisku sprawia mu największą przyjemność? Zastanawiasz się, na czym powinien polegać trening bramkarski dla nastolatka? Jak ćwiczyć i trenować, aby się nie przetrenować? A może po prostu nie wiesz, jaki sprzęt jest niezbędny, aby Twoja pociecha mogła czuć się pewnie i bezpiecznie na boisku? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu!
zobacz więcej

Trening piłki nożnej dla dzieci - jak się za niego zabrać?

Masz w domu małego adepta piłki nożnej? Twoje dzieci zafascynowane są Robertem Lewandowskim, śledzą wyniki meczów, a piłka nożna jest dla nich całym życiem? Chcesz, aby dzieci zaczęły profesjonalny trening piłkarski? A może po prostu piłkę nożną traktujesz jako codzienną rekreację dla Twoich pociech, sposób na spędzenie wolnego czasu? Ten artykuł jest dla Ciebie.
zobacz więcej