• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Namioty


Piękna, czysta natura: wystarczy zabrać namiot, śpiwór, matę i wyjechać za miasto, w góry , nad morze na biwak w czasie weekendu lub zaplanować dłuższe wakacje na kempingu.

Wszystko czego potrzebujesz na kemping lub do biwakowania znajdziesz tutaj.
Namiot kempingowy – przeznaczony na dłuższy czas biwakowania, posiada sporo przestrzeni, najczęściej duży przedsionek wraz z wygodną sypialnią, oferuje duży komfort użytkowania.

  
 
 
Namiot rodzinny – bardzo komfortowy, duży i przestronny, wygodnie zaprojektowany, posiada przedsionek i jedną lub dwie sypialnie, ich wysokość umożliwia swobodne w nich stanie, przeznaczony dla rodzin lub  grupy osób.
 
 
Namiot trekkingowy – wykorzystywany do dłuższego trekkingu, cechuje się niższą wagą i niewielkimi rozmiarami, wykonany najczęściej z lekkich materiałów o wysokiej jakości, dobrze chroni przed wiatrem i deszczem.  

 
 
 
​​​​​​​​​​​​​​ 
 

Śpiwory trekkingowe - cechą charakterystyczną tych śpiworów to ich anatomiczny kształ., Zwężają sie ku dołowi, a tym samym lepiej przylegają do ciała i lepiej  chronią przed zimnem. Śpiwory typu mumia mają bardzo dobrą termikę i można nocować w nich w niższych temperaturach. Polecane na wyprawy, ponieważ są bardzo lekkie oraz  wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

Śpiwory turystyczne - odpowiednio dobrany śpiwór turystyczny to podstawa wyjazdu na wyprawę  czy na biwak.Spiwory tego typu  są  lekkie i cechują się doskonałą termiką, nadają się również na niższe temperatury.  Ważne jest zastosowane w nich wypełnienie - może być syntetyczne lub puchowe. Ze względu na uniwersalność najbardziej popularne są śpiwory z syntetycznym wypełnieniem.

Śpiwory kempingowe - przewidziane na urlop kempingowy . Charakteryzuje je średnia termika i nieco wyższa waga oraz wygodny kształt "śpiwór - kołdra". Tego typu śpiwory posiadają więcej miejsca, są   wygodne i zapewniają komfort snu.Wybrane produkty

Wybrane produkty