• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

INFO: Wymiana towaru

Każdy zakupiony towar poprzez sklep internetowy Intersport można do 14 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić. 

W przypadku podjęcia decyzji o wymianie towaru, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie do 14 dni, od daty zawarcia umowy, do salonu z którego towar pochodzi (adres oddziału na paragonie/fakturze) wraz z kopią dokumentu zakupu oraz formularzem odstąpienia od umowy (link) lub wymienić towar osobiście w dowolnym salonie Intersport na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Koszty wysyłki wymienianego towaru pokrywane są przez Zamawiającego.

Wymieniany towar nie powinien nosić sladów użycia oraz powinien nadawać się do odsprzedaży. W innym wypadku odstąpienie od umowy może wiązać się z potrąceniem utraconej wartości wymienianego towaru zgodnie z regulaminem esklepu (link).

Jeśli wszystkie ww. warunki wymiany towaru zostaną spełnione, salon który otrzymał wymieniany towar odeśle wymieniony towar. Wymiana osobista towaru w salonie nie generuje dodatkowych kosztów, chyba że wymieniany towar jest droższy od zakupionego.

Jeżeli zachodzi konieczność wymiany towaru na inny model, należy skorzystać z opcji zwrotu (informacje tutaj) a następnie złożyć kolejne zamówienie na inny towar.

Więcej informacji wraz z załącznikami zawiera nowy Regulamin eSklepu pod tym linkiem.