JESIENNE TESTOWANIE
NARTY ​Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI 2017/2018 HINTERTUX

Dziękujemy wszystkim za udział w 27 Multitestach INTERSPORT 
​​​​​​​
8-12.11.2017 HINTERTUX


W  scenerii pięknie ośnieżonych Alp rozpoczęliśmy kolejny sezon narciarski 2017/2018.

Lodowiec HINTERTUX przywitał nas magiczną zimową aurą.  Warunki narciarskie po wcześniejszych dużych opadach śniegu były doskonałe. Pogoda przez kolejne dni , zapowiadała się wyśmienita . Tak więc, z optymistycznym nastawieniem i chęcią poznania jakie nowości przygotowali dla nas producenci sprzętu narciarskiego rozpoczęliśmy nasze  testy.

W bogatej ofercie przygotowanej przez producentów znalazły się narty z grupy Race , Allmountain  i Freeride takich marek jak : Salomon, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Volkl.

Warunki narciarskie były  urozmaicone, tak więc do południa na twardym stoku można było testować narty gigantowe i slalomowe, natomiast po opadach świeżego śniegu popularnością cieszyły się narty szersze czyli powyżej 80mm pod butem , z grupy Allmountain. Słońce i dobre warunki narciarskie sprzyjały testowaniu i intensywnej  jeździe na nartach  przez 4 dni.

Wieczorny wykład poświęcony był nowościom jakie czekają nas w kolejnym sezonie 2017/2018  dotyczący w głównej mierze doborze butów narciarskich tzw. bootfittingowi.

 Zorganizowane przez naszych specjalistów warsztaty doboru butów narciarskich cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy modele butów, które poprzez wygrzewanie w specjalnych piekarnikach i dopasowaniu do stopy, klienci mogli następnego dnia przetestować podczas jazdy na nartach.

            


​​​​​​​

GALERIA

​​​​​​​