Plecaki Gregory

FILTRY

Płeć

Marka

Cena

Inne

Odpowiednio dobrany plecak trekkingowy ma duży wpływ na komfort podróżowania oraz na zdrowie pleców. Co więcej, jego wytrzymały materiał powinien skutecznie chronić zawartość każdej komory przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi lub niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Z tego też powodu w naszym sklepie INTERSPORT oferujemy starannie wykonane plecaki Gregory, które wyróżniają się trwałością oraz zachwycają funkcjonalnością. Warto dowiedzieć się, czym cechują się poszczególne modele, aby wybrać plecak Gregory, który świetnie sprawdzi się podczas konkretnej wyprawy.


Plecaki Gregory – połączenie komfortu i wytrzymałości

Nie bez powodu proponowane przez nas plecaki Gregory z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem osób, które uwielbiają wymagające wycieczki lub poszukują wygodnego sprzętu do nieco łatwiejszych wypraw. Dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów, które jednocześnie pozwalają skórze pleców oddychać, plecaki producenta Gregory okazują się idealnym rozwiązaniem na każdą pogodę. Jako że skutecznie chronią wszystkie przechowywane w nich rzeczy przed mrozem lub deszczem, bardzo dobrze sprawdzają się podczas górskich wypraw, w przypadku których pogoda często okazuje się niezwykle zmienna.

Na uwagę zasługuje między innymi plecak Gregory Zulu 35 L, który dzięki kompaktowym rozmiarom i odpowiedniej pojemności sprawdzi się przede wszystkim podczas jednodniowych wypraw, pozwalając na komfortowe schowanie pożywienia, wody czy ubrań na zmianę. Z kolei w przypadku dłuższych podróży polecamy między innymi plecak Gregory Baltoro 75 L – tego typu model wyróżnia się bardzo dużą pojemnością, co sprawia, że z łatwością można przenieść w nim rzeczy potrzebne do nocowania. Ponadto dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji plecak Baltoro nie obciąża zbytnio pleców, zapewniając duży komfort podczas przemieszczania się.

Co sprawia, że plecaki Gregory wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością?

Warto również wspomnieć, że proponowane w naszym sklepie plecaki Gregory zachwycają swoją funkcjonalnością, która znacznie ułatwia podróżowanie. Godnym uwagi rozwiązaniem okazuje się między innymi plecak Gregory Zulu 40 L, który mimo nieco większych rozmiarów jest niemalże nieodczuwalny podczas górskich wędrówek. Dzieje się tak z powodu zastosowania technologii FreeFloat Suspension, dzięki której opisywany model bardzo dobrze reaguje na wszystkie ruchy ciała. Oprócz tego plecak Gregory 30 lub 40 L z serii Zulu wyróżnia się przemyślanym rozmieszczeniem kieszeni i komór, co ułatwia, dostanie się do jego zawartości nawet w wymagających warunkach.

Co więcej, zarówno nieco mniejszy plecak Gregory 25 L, jak i duże modele zostały wyposażone w specjalne uchwyty, które świetnie sprawdzają się jako sposób na wygodne przenoszenie kijów czy okularów. Nie bez znaczenia okazuje się także możliwość dopasowania plecaka do wysokości danej osoby, co ma ogromny wpływ na komfort podczas podróżowania. Z tego też powodu zapewniamy duży wybór plecaków Gregory, które mimo wysokiej jakości materiałów wyróżniają się atrakcyjnymi cenami.