• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty do biegania Nike

Aktywność fizyczna wymaga odpowiedniego przygotowania. Do szczególnie istotnych kwestii należy obuwie, które powinno być odpowiednio wyprofilowane oraz wygodne. W naszym asortymencie znajdują się buty do biegania Nike dedykowane dla mężczyzn i kobiet. Buty Nike do biegania wyróżniają się bardzo dobrą amortyzacją, dlatego nadają się do użytkowania na każdym terenie. Sprawdzają się zarówno w przypadku osób ze stopą neutralną, jak i supinującą.


Nike Running – postaw na niezawodność

Modele, które proponujemy, charakteryzują się stylowym wyglądem, a ponadto zostały doskonale zaprojektowane. Posiadają liczne udogodnienia ułatwiające treningi. Obuwie Nike do biegania wyposażono w przewiewną cholewkę, zaokrąglony zapiętek zapewniający stabilność oraz podeszwę odporną na ścieranie. Na uwagę zasługuje dodatkowo wyściółka wykonana z zamszu syntetycznego, która chroni przed odciskami.

Buty biegowe Nike – świetna amortyzacja i wyjątkowa przyczepność

Funkcjonalność, wygoda i zastosowanie nowoczesnych technologii – to właśnie charakteryzuje markę Nike. Buty do biegania tego producenta nadają się do treningów na wielu nawierzchniach i są niezastąpione na długie dystanse. Do ich charakterystycznych cech zalicza się doskonała amortyzacja osiągnięta dzięki użyciu specjalnej, sprężystej pianki. To nie wszystkie atuty modeli Nike. Bieganie stanowi ogromne wyzwanie również ze względu na różnorodność tras. Żeby zwiększyć przyczepność, projektanci obuwia zastosowali bieżnik z wytrzymałej gumy.

Buty Nike Running – lekkość i optymalna wentylacja

Produkty odznaczają się niewielką wagą ułatwiającą pokonywanie kolejnych kilometrów – buty biegowe Nike wyposażono w bezszwową cholewkę z siatką przepuszczającą powietrze. Wśród ciekawych rozwiązań warto wymienić też system Flywire zabezpieczający przed przesuwaniem się stopy. W niektórych butach do biegania Nike wbudowano też specjalną poduszkę gazową wpływającą na sprężystość kroków.

Zachęcamy do zakupu butów Nike do biegania dostępnych na naszej stronie internetowej.

  • 1
  • 2