• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty trailowe Męskie


Kurtka softshell damska stanowi idealne rozwiązanie na zmienne warunki atmosferyczne. Jej najważniejsza funkcja to ochrona przed uciążliwym wiatrem, ale dobrze sprawdzi się także w trakcie lekkiego deszczu. Zapraszamy do poznania oferty sklepu Intersport i wyboru nowoczesnych oraz modnych windstopperów dla Pań.


Wygoda i ochrona w niepogodę - kurtki softshell damskie

Kurtka wiatrówka damska ma przede wszystkim za zadanie ochronić od wiatru oraz chłodu. Jej konstrukcja z założenia jest lekka i wytrzymała, a forma kompaktowa. Dzięki temu z łatwością zmieści się do plecaka i nie obciąży dodatkowo pleców w przypadku dłuższych wypraw. To najlepszy towarzysz podczas trekkingu w górach, długich spacerów nad wietrznym brzegiem morza oraz po prostu - doskonałe rozwiązanie na co dzień.

Wybrane przez nas kurtki softshell damskie wyróżniają mocne materiały o specjalnym przeznaczeniu. Wykazują odporność na uszkodzenia, rozerwanie czy blaknięcie kolorów. Nowoczesne technologie sprawiają, że kurtki mają odpowiednią wentylację w miejscach najbardziej narażonych na przegrzewanie, przez co nadadzą się idealnie na trening.

Stylowe kurtki damskie przeciwdeszczowe

Kurtka w typie softshell powstała z potrzeby połączenia lekkiej, ciepłej i oddychającej bluzy oraz optymalnej osłony przed wilgocią. Podróżnik nie zawsze ma możliwość zapakować do plecaka zarówno typową przeciwdeszczową kurtkę z membraną, jak i cieplejszego okrycia, dostosowanego do wiatru czy chłodu. Właśnie w takiej sytuacji z pomocą przychodzi lekka kurtka przeciwdeszczowa damska w stylu softshell.

W kolekcji Intersport zgromadziliśmy kurtki przeciwdeszczowe damskie połączone z funkcjonalnym windstopperem w różnorodnych odsłonach kolorystycznych. Wybór ułatwią ich dodatkowe parametry, takie jak długość, liczba i rodzaj kieszeni czy stopień przewiewności. Mamy zarówno klasyczne, krótkie wiatrówki, jak również modele dłuższe, przypominające elegancki płaszcz. Wiele naszych produktów posiada kaptur oraz ściągacze przy rękawach i u dołu, co zapewnia dodatkową ochronę od chłodu i wiatru.

Zachęcamy do zakupów!