Maty do ćwiczeń, wysokiej jakości maty treningowe

Chcesz zacząć ćwiczyć w domu, terenie czy w klubie fitness? Nie możesz zacząć bez maty do ćwiczeń. Sprawdź ich ofertę w INTERSPORT i wybierz odpowiednią matę dla siebie!

Mata do ćwiczeń - jaką wybrać?

mata do ćwiczeń

Kiedy już posiadasz kompletną odzież sportową, to ostatnim elementem jest mata do ćwiczeń, która będzie niezbędna do ogólnego wzmocnienia Twoich mięśni. Mata do ćwiczeń antypoślizgowa, zapewnia pełną stabilizację i Twoje bezpieczeństwo. Natomiast mata do ćwiczeń gruba jest gwarancją pełnej wygody czy komfortu, w trakcie rozciągania mięśni.

Mata do ćwiczeń allegro - firmy Energetics jest przeznaczona do gimnastyki w domu, w terenie czy w klubie fitness. Mata do ćwiczeń martes nawet przy intensywnych ćwiczeniach zachowuje swoją strukturę i się nie odkształca. Takie same właściwości posiada mata do ćwiczeń chodakowska, na której będziecie mogli trenować jogę we własnym mieszkaniu. Tej klasy maty są niezwykle miękkie i wygodne.

Mata do jogi - wygodne samodoskonalenie i medytacja.

Dobra mata do jogi, po zwinięciu zajmuje mało miejsca. Dlatego możesz ją sprawnie spakować i zabrać do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Mata do jogi manduka posiada bardzo dobrą opinię i jest niezawodna w użytkowaniu. Natomiast mata do jogi kauczukowa rekomendowana jest przez nauczycieli i instruktorów tej formy relaksu. Maty do medytacji i ćwiczeń znajdziesz pod hasłem - mata do jogi allegro lub mata do jogi warszawa.

Należy pamiętać, że tego rodzaju maty świetnie wykorzystasz w podróżach turystycznych, a nawet spełni zadanie do spania pod namiotem. Jak widzimy mata joga może mieć szersze zastosowanie. Jeżeli zastanawiasz się jaka mata do jogi będzie odpowiednia, to zapraszamy do sklepu INTERSPORT, a nasi doradcy pomogą w Twoim wyborze. Joga mata najchętniej kupowana jest przez kobiety. To właśnie Panie uwielbiają ćwiczenia medytacyjne i gimnastyczne.

mata do jogi

Mata manduka - jedna z najpopularniejszych marek produkujących akcesoria do gimnastyki.

Mata manduka cieszy się również dużym powodzeniem wśród pasjonatów gimnastyki, rozciągania, jogi czy turystyki. Manduka mata, w różnych kolorach jest dostępna w INTERSPORT.

Mata do cwiczen - gdzie mogę jej używać?

Mata do cwiczen z kauczuku wykonana została dla osób zwracających uwagę na ochronę środowiska. Pamiętaj dobrej jakości mata do ćwiczen sprawi, że trening będzie jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy.

Kiedy chcecie ćwiczyć w ogrodzie czy na plaży przyda się Wam karimata do ćwiczeń.

Również karimata do ćwiczeń posiada dużo zastosowań. Sami zdecydujecie o jej przydatności. Na bieżąco i w świetnej cenie dostępna w naszej sportowej sieci.

Mata gimnastyczna - największy wybór w INTERSPORT - różne rodzaje i kolory!

Decydując się na zakup, zwróć uwagę aby mata gimnastyczna była w odpowiednim rozmiarze do Twojego wzrostu, tak aby nie była zbytnio krótka jak również niepotrzebnie długa. Odpowiednio wybrana mata do gimnastyki to wygoda i przyjemność podczas ćwiczeń.

mata do ćwiczeń

Mata treningowa - niezbędna podczas ćwiczeń.

Kiedy postanowisz rozciągnąć zmęczone po intensywnym treningu mięśnie, wówczas mata treningowa będzie do takich ćwiczeń niezastąpiona. Rozciąganie to ważny element regeneracyjny, który zapobiega powstawaniu kontuzji. Dlatego mata sportowa stała się niezastąpionym elementem sportowców i pasjonatów ćwiczeń gimnastyczno - rozciągających jak również relaksacyjnych.

Mata fitness - czy zabierać na trening własną matę?

Każdy kto uczęszcza do klubu fitness spotkał się za radą trenera personalnego, że mata fitness jest niezbędna, aby przy jej wykorzystaniu popracować nad mocniejszymi i bardziej elastycznymi mięśniami czy ścięgnami. Mata do fitnessu to bardzo ważny element treningowy. W naszym sklepie zakupisz praktyczne i funkcjonalne maty sportowe.

Mata do pilatesu pozwoli Ci na wygodne rozciąganie ciała.

Mata do pilatesu samo sprawdzi się do ćwiczeń wzmacniających i ujędrniających ciało, do relaksacji jak i do ćwiczeń związanych z poprawą naszej stabilizacji. Skutecznie chroni przed podłożem. Zawsze na takiej macie wykonujemy ćwiczenia bez butów.