• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Sporty walki

Sprzęt do boksu oraz wschodnich sztuk walki

Sporty kontaktowe wymagają wytrzymałego, a zarazem wygodnego wyposażenia. W ofercie Intersport zgromadziliśmy niezbędne akcesoria do sztuk walki zaprojektowane i wyprodukowane przez uznane marki. Mamy sprzęt bokserski, a także gadżety przydatne podczas treningu oraz zawodów karate czy kickboxingu od Everlast, SaveJawz, Adidas, BenLee, jak również B2 DIV. Wysokiej jakości artykuły wytwarzane są przez znane firmy z dbałością o stosowanie zgodnych z obowiązującymi normami, mocnych materiałów oraz ergonomicznych kształtów.

Ochraniacz na twarz - bezpieczeństwo przede wszystkim

Efektywną ochronę przed uderzeniami zapewnią przygotowane przez nas ochraniacze bokserskie, które z powodzeniem można stosować w każdym sporcie walki. Mamy komfortowe i elastyczne ochraniacze na zęby - klasyczne transparentne, efektowne z oryginalnymi wzorami oraz czarne. W kwestii takiej jak ochraniacze karate, krav maga czy kickboxing wymagają używania również osłony na inne newralgiczne punkty twarzy. Przyda się zatem skuteczny ochraniacz na nos, który pomoże zabezpieczyć go przed negatywnymi skutkami mocnego upadku czy ciosu. Wszystkie akcesoria do boksu z naszej oferty doskonale spełniają swoją funkcję, a jednocześnie nie utrudniają treningu czy aktywności podczas zawodów. 

 

Akcesoria do boksu i karate - stabilizacja oraz pełna kontrola ruchów

Wśród propozycji w naszym asortymencie nie zabrakło także wygodnych rękawic, zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami sportowców. Mamy zarówno rękawice do boksu, jak i modele mniej zabudowane, dostosowane do walk MMA. Przygotowaliśmy też ochraniacze do kickboxingu w formie odpowiednio wyprofilowanych taśm, które pomogą zabezpieczyć nadgarstki oraz dłonie. Bandaże bokserskie ustabilizują stawy, minimalizując ryzyko kontuzji oraz pozwalając utrzymać prawidłową pozycję rąk. Wybraliśmy wersje dostosowane do sylwetek kobiet i mężczyzn. Każdemu miłośnikowi sztuk walki przyda się także wysokiej klasy pas karate - nieodłączny element tego sportu. Dla pełnej ochrony polecamy również ochraniacze na stopy i golenie. 

 

Sprzęt sportowy wcale nie musi być nudny. W naszej ofercie prezentujemy ochraniacze do karate czy boksu w wielu stylowych wersjach - czarnej, różowej, niebieskiej czy czerwonej. Prezentujemy także różnorodne kolory rękawic bokserskich i idealnie wymierzone pasy do karate. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i skompletowania wytrzymałego sprzętu bokserskiego.