• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Spodenki treningowe Męskie

Spodenki treningowe męskie na siłownię i na co dzień

Męskie spodenki sportowe z naszej oferty okazują się doskonałym rozwiązaniem zarówno na intensywny trening na siłowni, jak i podczas wszelkich innych aktywności. Umożliwiają to ich uniwersalne kroje – ubrania zaprojektowano z myślą o funkcjonalności na najwyższym poziomie. Można zabrać je ze sobą na wyczerpujący marsz w górach, jogging po lesie czy na wycieczkę rowerową. W każdym z tych przypadków doskonale odegrają swoją rolę ochronną oraz poprawią komfort podczas wysiłku.


Przygotowane przez nas szorty treningowe sprawdzą się również na co dzień - podczas wypoczynku nad jeziorem, spaceru czy aktywności na wakacyjnej działce. Prezentujemy szeroki wybór pod względem fasonów oraz kolorystyki. W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne, czarne czy białe szorty na trening, jak i modele w żywych barwach czy też z ciekawymi printami.


Funkcjonalne szorty treningowe

W naszej ofercie odnajdziesz spodenki treningowe zaprojektowane tak, by ułatwić każdemu amatorowi sportu podejmowanie kolejnych wyzwań. Na kartach tej kategorii mamy między innymi spodenki treningowe męskie wykonane z materiałów pomagających utrzymać optymalną temperaturę ciała, zapobiegające przegrzaniu czy wychłodzeniu organizmu. Z oferty wybierzesz krótkie szorty i dłuższe modele osłaniające również kolana. Przygotowaliśmy warianty zrobione z miękkiego dżerseju czy dobrego gatunkowo poliestru - tkanin szybko odprowadzających wilgoć na zewnątrz. Tym samym zapewniają one jeszcze większy komfort uprawiania intensywnych aktywności. W ofercie prezentujemy dopasowane legginsy, a także swobodniejsze, krótkie spodenki męskie idealne do gier zespołowych czy biegania. Ciekawą opcję stanowią wersje połączone. Taki ubiór składa się z przylegających legginsów, gwarantujących wygodę i odpowiednie warunki termiczne, oraz luźniejszej warstwy wierzchniej, pozwalającej poczuć się pewnie podczas każdej aktywności.


Zachęcamy do poznania pełnej oferty i wyboru tego idealnego ubrania w sklepie Intersport.