Atlasy Bowflex

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

 
Raty 0%
Atlas do ćwiczeń Bowflex PR 1000
U
8 % off
3 799,14 od 3 499,01
Od 3 799,14
 
Raty 0%
Atlas do ćwiczeń Bowflex Xtreme 2 SE
U
100 % off
5 999,00 od 0,00
Od 5 999,00

Każdy zapalony sportowiec wie czym są atlasy Siłownia to miejsce, w którym tego typu sprzęt stanowi obowiązkowe wyposażenie. Przybywa jednak osób decydujących się na kupno maszyny, aby trenować w warunkach domowych. Dysponując takim urządzeniem na własny użytek, można modelować sylwetkę i usprawnić różne partie ciała (górne i dolne). Konstrukcja atlasu pozwala na ćwiczenie w pozycji siedzącej, a przy obciążeniach zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. W Intersport oferujemy atlasy do ćwiczeń producentów takich jak Bowflex i NordicTrack, dedykowane wymagającym klientom.

Wielofunkcyjny atlas do ćwiczeń w domu

Jeżeli poszukujesz urządzeń do domowej aktywności fizycznej, w tej roli idealnie sprawdzi się atlas Siłownia wyposażona w taki sprzęt umożliwi przeprowadzanie treningów dopasowanych do preferencji sportowca. Zachęcamy do zwrócenia uwagi szczególnie na model magnetyczny marki NordicTrack – Fusion CST. Jego technologia dopuszcza łączenie dwóch rodzajów treningu: wytrzymałościowego (cardio) oraz siłowego. Oznacza to, że ćwicząc, zwiększamy siłę i ogólną wydolność organizmu.

 

Atlasy marki Bowflex gwarantujące wygodę?

W asortymencie sklepu znajdziesz sprzęt firmy Bowflex. Urządzenie Xtreme 2 SE oferuje szeroki wybór programów, a wśród nich także szereg ćwiczeń umożliwiających wykonanie pełnego treningu w zaledwie 20 minut. Maszyna pozwala użytkownikom w łatwy sposób dostosować trudność aktywności, wykorzystując system prętów oporowych. Technologia ta zapewnia optymalne bezpieczeństwo oraz poprawia komfort.

 

Podobnie jak atlas do ćwiczeń w domu marki NordicTrack, również producent HVT daje możliwość łączenia treningów siłowego i cardio. Posiada 6 różnych uchwytów oraz stabilny uchwyt na tablet, dzięki któremu użytkownikowi łatwiej się dostać do darmowej aplikacji z treningami.

 

Jeżeli interesują Cię atlasy Kettler, w sklepie Intersport oferujemy sprzęty równie wysokiej jakości. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą na wszystkie dostępne atlasy do ćwiczeń w domu. W razie wątpliwości z przyjemnością doradzimy wybór najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom.