Zegarki i pulsometry Suunto

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Inne

Wyprzedaż
1 999,00 od 1 499,00
Od 1 999,00
Wyprzedaż
1 999,00 od 1 499,00
Od 1 999,00
Wyprzedaż
Wyprzedaż

Inteligentny zegarek treningowy – funkcjonalny gadżet dla każdego sportowca

Praktyczny czasomierz pozwala nie tylko kontrolować upływ czasu poświęcanego na trening, ale także monitorować zdrowie i kondycję sportowca. Wybrane zegarki treningowe z oferty Intersport mierzą tętno podczas wysiłku, rejestrują pokonany dystans i wskazują lokalizację GPS. Posiadamy modele ułatwiające planowanie ćwiczeń dzięki dziennikom aktywności, a także pokonywanie własnych granic, dzięki opcji zapisywania rekordów i porównywania ich z innymi. Innowacyjny zegarek treningowy pomoże odkrywać nowe trasy biegowe, przeliczy spalane kalorie czy też pokonane okrążenia. To idealny kompan podczas treningów na świeżym powietrzu, intensywnego wysiłku na siłowni, a nawet w trakcie pływania. Wybrane przez nas zegarki treningowe wyróżniają się wodoodpornością lub całkowitą wodoszczelnością, a także długą żywotnością naładowanego akumulatora.

Stylowe zegarki damskie i męskie z intuicyjną obsługą

Oferta sklepu Intersport obejmuje różnorodne modele zegarków zaprojektowanych i stworzonych przez uznane marki. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zegarki treningowe od Suunto, Polar oraz Sigma. Zgromadziliśmy propozycje damskie, które swoim ciekawym designem oraz odpowiednio wyprofilowanymi paskami dopasują się do oczekiwań każdej sportsmenki, a także czasomierze męskie oraz uniwersalne. Ich stylowy wygląd idzie w parze z wysoką funkcjonalnością, lekkością oraz komfortem użytkowania. Wygodę korzystania gwarantują intuicyjne wyświetlacze elektroniczne, zabezpieczone szybką wykonaną z tworzyw odpornych na wstrząsy, uderzenia i zmianę temperatury. Prezentujemy zegarki treningowe o minimalistycznych formach oraz w stylu vintage, a także produkty o wyrazistych, modernistycznych rysach. W środku każdego z nich znajduje się solidny mechanizm, gotowy sprostać niejednemu wyzwaniu.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty sklepu Intersport i wyboru komfortu oraz funkcjonalności, jaką gwarantuje nowoczesny zegarek treningowy.