• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Korki piłkarskie Męskie

W piłce nożnej bardzo ważną kwestię stanowi dopasowanie obuwia do rodzaju podłoża. Niewłaściwe buty mogą przyczynić się do urazu kolan i kostek, a także znacznie obniżyć komfort podczas treningu. Korki to buty piłkarskie przystosowane do gry na naturalnej murawie. Długie, plastikowe wypustki są rzadziej rozmieszczone na podeszwie, co sprawia, że zapewniają lepszą przyczepność do podłoża. Dzięki właściwym modelom nawet trening na grząskim gruncie okaże się bezproblemowy.


Korki piłkarskie dla mężczyzn

Korki męskie z naszej oferty dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu każdy piłkarz może wybrać najbardziej interesujący go model. Buty piłkarskie z wysoką cholewką chronią kostki podczas intensywnego treningu. W szerokiej ofercie Intersport wszyscy sportowcy znajdą coś dla siebie — bez względu na preferencje.


Oferujemy korki marek Adidas i Nike – producentów wykorzystujących najnowsze technologie w produkcji obuwia. Buty piłkarskie wykonano ze skóry ekologicznej i materiałów przepuszczających powietrze. Dzięki temu zapewniają wygodę i suchość podczas gry, a jednocześnie cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia. Specjalne nadruki i faktury obuwia ułatwiają czucie piłki, a także pomagają osiągać lepsze rezultaty.


Korki męskie — idealne na trening i mecz

Wiemy, jak istotną rolę odgrywają buty sportowe. Podczas rozgrywki najważniejsza jest praca zespołowa i najlepszy wynik. Niewygodne korki piłkarskie mogą jedynie zakłócić grę i spowodować dyskomfort. Dlatego oferujemy jedynie sprawdzone modele, które dobrze dopasowują się do stopy. Lekkie, miękkie materiały nie tylko odprowadzają wilgoć — jeszcze lepiej przylegają do ciała, pełniąc funkcję drugiej skóry.


Dzięki właściwie dobranym korkom piłkarskim poprawić można precyzję podań, stawy kolanowe zostaną odpowiednio zabezpieczone przed kontuzjami, a piłkarz zyska nową szybkość dzięki znakomitej przyczepności do podłoża. Choć dobre obuwie jest ważne w każdym sporcie, w piłce nożnej ma ono kluczowe znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale i osiągnięć piłkarza. Zapraszamy do przejrzenia oferty korków męskich w Intersport.


  • 1
  • 2