• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Gogle narciarskie Dziecięce

Pasję do sportów zimowych część osób odkrywa już w dzieciństwie. Poza strojem na stok, obuwiem oraz samymi nartami podstawowy element wyposażenia małego narciarza stanowią gogle dziecięce. W naszym sklepie znajduje się mnóstwo interesujących modeli, z których każdy pochodzi wyłącznie od sprawdzonego producenta. Mamy gogle firm takich jak Alpina, Uvex, TECNOPro czy McKinley. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.


Modne gogle na narty dla dzieci

W szerokiej gamie dostępnych akcesoriów da się wyszukać warianty z soczewkami idealnymi na jazdę na nartach w słoneczne dni oraz przy pochmurnej pogodzie. Możemy zaproponować klientom rozwiązania zapewniające 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Posiadamy gogle narciarskie dziecięce wyposażone w specjalną warstwę przeciwmgielną na soczewkach, dzięki której dziecko będzie mieć przez cały czas ostry, wyraźny obraz.

Chętni bez problemu kupią u nas wersje dziecięcych gogli z lustrzanymi soczewkami. Posiadamy modele znakomite na aktywność w zmiennych warunkach oświetleniowych. W ofercie nie zabrakło również gogli kompatybilnych z okularami korekcyjnymi.

Nowoczesne gogle narciarskie dla dzieci

Wśród naszych propozycji klienci wyszukają typowo dziecięce gogle w wielu kolorach, zaprojektowane specjalnie dla małych czy średnich główek. Możemy też polecić wersje będące odpowiednikami dla dorosłych narciarzy. Oferujemy gogle narciarskie dziewczęce, warianty dla chłopców, a także opcje uniwersalne.

W asortymencie sklepu znajdują się liczne rozwiązania idealnych dla początkujących. Mali narciarze będą mogli doskonalić swoje umiejętności na stoku i zjeżdżać bezpiecznie, bez obaw o nagłe oślepienie słońcem odbitym od śniegu. Wystarczy wybrać model z powłoką zapobiegającą parowaniu soczewek albo ze wzmocnieniem kontrastu na jasnym podłożu. Oprócz tego do udogodnień, w jakie wyposażono wiele dostępnych u nas gogli dla dzieci, zalicza się m.in. miękka wyściółka z pianki czy oddychająca membrana, która zatrzymuje śnieg oraz wilgoć.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia szczegółowej oferty, a następnie do złożenia zamówienia.