• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Gogle narciarskie Męskie

Gogle narciarskie męskie

Odkryj bogatą ofertę gogli narciarskich i snowboardowych dla mężczyzn. W Intersport znajdziesz najlepszej jakości akcesoria męskie od renomowanych producentów, takich jak Uvex, Salomon, Atomic, Alpina, POC oraz innych. Proponujemy modele w szerokiej gamie rozmiarów oraz atrakcyjnych cenach, dzięki czemu z pewnością odszukasz w naszym asortymencie wariant odpowiedni dla siebie.


W zależności od produktu, okulary narciarskie męskie mają fotochromatyczne lub sferyczne szkła. Wybrane wersje wyposażono w dodatkowe funkcje, np. system zapobiegający parowaniu, powłokę antyrefleksyjną albo opcję manualnej wymiany szkieł. Dostępne produkty pasują do większości kasków.

Gogle męskie - bezpieczeństwo i komfort jazdy

Okulary narciarskie i gogle snowboardowe męskie skutecznie chronią wzrok przed promieniowaniem słonecznym. Wytrzymałe szkła zabezpieczają też oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podczas jazdy narciarze są narażeni na odpryski lodu oraz innych ciał obcych, podrażnienia wywołane silnym wiatrem, a także urazy wywołane upadkami i zderzeniami. Przed wszystkimi tymi niebezpieczeństwami dobrą osłonę zapewniają profesjonalne gogle narciarskie męskie. Gwarantują przy tym świetną widoczność trasy, bez zniekształcenia obrazu czy powstawania odblasków, co przekłada się na wysoki komfort jazdy.

Gogle narciarskie męskie z funkcją zmiany koloru szkieł

Do produkcji gogli wykorzystano doskonałej jakości materiały, wpływające na długotrwałą użyteczność artykułów. Modele renomowanych marek, takich jak Uvex, gwarantują również optymalną wentylację oprawek, co zapobiega parowaniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych jakość widzenia nawet podczas trudnych warunków pogodowych i wymagającej trasy pozostaje na najwyższym poziomie.

Wybrane okulary wyposażono w możliwość automatycznej lub manualnej zmiany koloru. W zależności od panujących warunków szkła mogą się więc przyciemniać bądź rozjaśniać. W naszej ofercie znajdziesz także gogle snowboardowe męskie i okulary narciarskie dedykowane osobom z wadą wzroku, noszącym okulary.

Jak dobrać gogle narciarskie męskie

Od właściwie dobranych gogli męskich zależy wygoda i bezpieczeństwo na stoku. Dlatego tak ważne jest nie tylko samo używanie okularów narciarskich, ale również ich prawidłowe dopasowanie do twarzy. Podstawa to wybór odpowiedniego rozmiaru. Zbyt małe gogle ściskają kości policzkowe i ograniczają pole widzenia, z kolei za duże mogą zsuwać się z twarzy i zatykać nos. Okulary narciarskie męskie w Intersport to modele dostępne w kilku rozmiarach i kształtach, co pozwala na łatwy wybór najodpowiedniejszej wersji. Zazwyczaj posiadają elementy (np. silikonowe paski) ułatwiające optymalne dopasowanie do użytkownika.

Przed zakupem sprawdź też rodzaj soczewek. Szkła sferyczne cechują się dużym polem widzenia, brakiem zniekształceń obrazu i minimalizowaniem refleksów świetlnych. Modele cylindryczne stanowią natomiast zwykle rozwiązanie bardziej odporne na uszkodzenia. Wyróżniają się dobrą elastycznością i polem widzenia.