• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Kije narciarskie Damskie

Kije narciarskie damskie

Choć kijki narciarskie raczej nie przykuwają uwagi, należą do podstawowych elementów wyposażenia narciarza. Bywają pomocne podczas nauki jazdy na nartach, gdyż wspierają w utrzymaniu równowagi, uczą prawidłowych nawyków oraz dodają pewności siebie. Wbrew pozorom jednak korzystają z nich także zaawansowani narciarze, np. podczas wymagających zjazdów lub aktywności poza stokiem. Przydają się też niekiedy na płaskiej powierzchni. Z tego powodu śmiało można powiedzieć, że stanowią po prostu wszechstronny sprzęt, z którego nie warto rezygnować.


Aby kijki dobrze pełniły swoją rolę i były bezpieczne dla właściciela, należy odpowiednio je dobrać do wzrostu i budowy ciała. Dostępne modele różnią się nieco pomiędzy sobą ze względu na to, dla kogo są przeznaczone. Kijki narciarskie damskie to wersje delikatniejsze i lżejsze od tych dedykowanych mężczyznom, często też charakteryzują się kolorowym, ciekawym wzornictwem.

Wytrzymałe i lekkie kijki narciarskie damskie

Kije narciarskie muszą być przede wszystkim jak najlżejsze, aby nie okazały się niepotrzebnym balastem, zwłaszcza jeśli narciarz przebywa na stoku wiele godzin. W parze z lekkością powinna oczywiście iść bardzo dobra wytrzymałość. Dzięki temu akcesoria dobrze zniosą obciążenia podczas wykonywania różnych manewrów. Takie właśnie są oferowane przez nas kije narciarskie damskie, które z racji swojej konstrukcji oraz materiałów użytych do ich produkcji stanowią bezpieczne i wygodne wsparcie dla początkujących, oraz zaawansowanych wielbicielek aktywności na stoku.

Aluminiowe i carbonowe kije narciarskie

W naszym sklepie prezentujemy profesjonalne kijki narciarskie damskie takich firm jak Gabel, TECNOPro oraz Komperdel. Wszystkie produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i doskonałe parametry użytkowania. Niektóre z proponowanych modeli wykonano z aluminium, inne z carbonu – niezwykle wytrzymałego, lekkiego włókna węglowego. Akcesoria charakteryzują się niską wagą, odpornością oraz ergonomicznymi rękojeściami zapewniającymi pewny, oraz komfortowy chwyt. Na uwagę zasługuje też praktyczny system szybkiego wypinania, a także regulacji paska zastosowany w wybranych egzemplarzach.

Wszystkie wspomniane cechy powodują, że dostępne w Intersport kijki narciarskie to bardzo pomocne akcesoria, dzięki którym jazda na nartach okaże się maksymalnie komfortowa i przyjemna. Szeroki asortyment umożliwia wybór idealnego wariantu, który będzie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!