• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Kije narciarskie Męskie

Podczas kompletowania sprzętu oraz stroju narciarskiego warto pamiętać o tym, aby właściwie dobrać kijki do nart. Będą spełniać swoje zadanie jedynie wtedy, gdy zostaną dopasowane m.in. do wzrostu narciarza oraz posiadanego wyposażenia. W szerokiej ofercie sklepu internetowego Intersport znajdziesz kijki narciarskie męskie uznanych firm, w tym TECNOPro, Gabel, Leki czy Komperdell. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną listą naszych propozycji, a następnie do wybrania akcesoriów, które najbardziej przypadną Ci do gustu.


Kije narciarskie męskie idealne na stok

Jeżeli poszukujesz odpowiednich dla siebie kijków narciarskich, polecamy dostępne w Intersport produkty. Nasz asortyment obejmuje sprzęt wyłącznie od sprawdzonych producentów. Starannie wykonane, nowoczesne kije będą wspierać początkujących w utrzymywaniu równowagi na trasie. Sprawdzą się także jako pomoc w wypracowaniu właściwego stylu jazdy. W ofercie mamy modele, z którymi doskonalenie prawidłowych nawyków na stoku okaże się proste oraz przyjemne.

Posiadamy mocne, wytrzymałe, a jednocześnie bardzo poręczne, lekkie narciarskie kije dla mężczyzn. Zaprojektowano je specjalnie z myślą o komforcie jazdy na stoku. Klienci mogą zdecydować się na wersje z aluminiowym trzonkiem, stalową końcówką oraz regulowanym paskiem ułatwiającym indywidualne dopasowanie do dłoni. Wszystkie dostępne w sklepie warianty kijków posiadają ergonomiczny uchwyt.

Wytrzymałe kijki narciarskie męskie

Proponujemy klientom kije narciarskie męskie, które zdadzą egzamin zarówno u osób stawiających pierwsze kroki na stoku, jak i u zaawansowanych narciarzy uwielbiających jeździć w każdych, nawet niekorzystnych, warunkach. Szczególnie druga grupa użytkowników będzie usatysfakcjonowana oferowanymi w sklepie akcesoriami. Modele z nowoczesnym systemem wpinania skutecznie zwiększają bezpieczeństwo podczas upadku na trasie. Rozwiązanie to cieszy się powodzeniem u osób preferujących ostrzejszą jazdę z powodu bezpiecznika, który ułatwia błyskawiczne oswobodzenie dłoni z uchwytu. W przypadku utraty równowagi minimalizuje to ryzyko kontuzji barku albo nadgarstka, często zdarzające się na stokach.

Intersport wyróżnia urozmaicona oferta sprzętu wysokiej jakości oraz akcesoriów dla narciarzy. Można kupić u nas rozwiązania dla amatorów oraz dla zawodowców czy pasjonatów. Mamy kijki idealne do ostrożnego przemieszczania się po szlaku, a także topowe modele z aluminium o najwyższym stopniu wytrzymałości.

Gorąco polecamy przejrzenie pełnego asortymentu sklepu. Gwarantujemy, że oferowane przez nas kije do nart będą służyć przez kolejne sezony, zachowując świetny wygląd.