• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Łyżwy rekreacyjne Damskie

W naszej ofercie prezentujemy łyżwy rekreacyjne damskie od renomowanych producentów takich jak K2 czy TECNOPro. Wysokiej jakości sprzęt to gwarancja wygody użytkowania, wytrzymałości i doskonałego wzornictwa. Przygotowaliśmy modele dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych użytkowniczek. Sprawdź nasze propozycje i wybierz model idealnie dopasowany do własnych potrzeb.


Nowoczesne łyżwy rekreacyjne damskie w wielu wariantach

Łyżwy rekreacyjne damskie zapewniają wysoki komfort, a także stabilność jazdy. Mocne skorupy wykazują dużą odporność na uszkodzenia czy pęknięcia, co wpływa na zwiększenie ich bezpieczeństwa oraz możliwość wykonywania dynamicznych zwrotów. Duże znaczenie ma także komfort cieplny zarówno podczas aktywności, jak i spoczynku. Ponadto w większości modeli wykorzystano wodoodporne materiały pozwalające chronić stopy przed wilgocią. Płozy ze stali nierdzewnej łatwo naostrzyć. W dostępnych wariantach zastosowano nowoczesne technologie, jak np. ocieplina Thinsulate™.

Obecne w asortymencie damskie rekreacyjne łyżwy dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, dlatego łatwo dobrać ten odpowiedni. Uwagę przykuwa również ciekawa kolorystyka koncentrująca się na odcieniach bieli, różu, czerni, fioletu czy błękitu. Łyżwy wyposażono w sznurowanie z dodatkowymi klamrami oraz rzepami dla pewnej stabilizacji stopy. Wszystko to sprawia, że świetnie sprawdzają się na lodowisku. Ich uniwersalny charakter wraz z doskonałym wykonaniem czynią je wyborem na długie lata.

Poszukujesz idealnych łyżew? Kupisz je w Intersport. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.