• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Narty Damskie

Narty damskie wyróżnia konstrukcja idealnie dopasowana do potrzeb kobiet. Wśród nich znalazły się modele o ciekawym designie z estetycznymi grafikami utrzymanymi w oryginalnej palecie barw. Ponadto za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych narty dla kobiet gwarantują pełną swobodę podczas szaleństw na stoku. W naszej ofercie obecne są modele pochodzące od znanych marek takich jak Volkl, Head, K2, Rossignol, Fischer czy Atomic. Proponujemy także popularne narty Salomon damskie.


Narty damskie zjazdowe i biegowe

Intersport posiada w asortymencie narty zjazdowe damskie, czyli modele ze zwiększonym bocznym wycięciem. Prezentujemy warianty sprawdzające się zarówno na stokach, jak i w jeździe w puchu. Narty damskie zjazdowe zapewniają odpowiednią kontrolę nad ruchem oraz doskonale trzymają się podłoża. Dzięki nim użytkowniczka zyskuje pewność, że nie straci dynamiki jazdy, nawet przy szybkich zjazdach. Proponujemy także narty biegowe – proste i bez taliowania, przeznaczone do aktywności na przygotowanych do biegania trasach. Coraz większą popularnością cieszą się również narty trekkingowe.


Narty damskie dla początkujących i zaawansowanych

Wśród produktów w sklepie Intersport znajdziesz narty damskie dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych pań. W pierwszym przypadku pozwalają one poczuć się pewnie, a przy tym ułatwiają intuicyjną jazdę. W ten sposób szkolenie umiejętności na stoku okazuje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. W drugim przypadku narty dla kobiet zaawansowanych umożliwiają osiągnięcie odpowiedniej szybkości, mocy oraz stabilności.


Jak dopasować narty dla kobiet?

Narty damskie są zwykle krótsze, lżejsze, mają mniejszy promień skrętu i większą elastyczność od męskich modeli. Sprawia to, że łatwiej się nimi poruszać na stoku narciarskim. Oferujemy przy tym różne rozmiary, dlatego dobór idealnego wariantu okazuje się bardzo prosty. Wśród naszych propozycji znalazły się m.in. narty damskie 150 cm. Warto pamiętać, że osoby początkujące i średnio zaawansowane powinny wybierać modele o 15-20 cm krótsze od swojego wzrostu. Oznacza to, że przykładowo narty damskie 140 cm sprawdzą się, jeśli masz nie więcej niż 160 cm wzrostu. Zaawansowane osoby do opisanej długości mogą dodać jeszcze 5 cm.


Zaawansowane technologicznie narty damskie Salomon i innych znanych marek

Wszystkie narty z oferty powstały z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Przykładowo narty Rossignol damskie posiadają LCT, czyli technologię redukującą odkształcenia. Sprawia ona, że poczucie kontroli podczas jazdy znacznie się zwiększa. Z kolei Salomon narty damskie stworzono z wykorzystaniem Powerframe Fiber, który pozwala osiągnąć większą moc, stabilność oraz zwrotność. Zastosowano w nich także Pulse Pad odpowiedzialny za płynną jazdę.


Narty damskie Volkl wyróżnia WideRide XL, czyli specjalny model wiązań szerszy od standardowego o 30% i zamocowany bliżej krawędzi narty. Ma to wyraźny wpływ na poprawę zwinności, a także kontroli jazdy. Warto również zwrócić uwagę na narty Head damskie, w których zastosowano technologię ERA 3.0, łączącą 3 niezależne rozwiązania wpływające na rocker, promień oraz przyspieszenie.


Wszystkie narty z oferty wykonano z bezpiecznych, wytrzymałych materiałów. Sprawia to, że kupując je, zyskujesz produkt, który będzie służył niezawodnie przez długi czas. Poza tym oferujemy narty damskie w różnym wydaniu, dlatego z łatwością wybierzesz te odpowiednie. Wśród naszych produktów znajdziesz także buty narciarskie i wszelkie akcesoria, z którymi skompletujesz perfekcyjny sportowy zestaw.