• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Maski, chusty , kominiarki Damskie

Kominiarka na narty damska – skuteczna ochrona przed wiatrem i chłodem

Funkcjonalne dodatki sportowe okazują się niezbędne podczas zimowych aktywności. W trakcie zjazdów i postojów, oczekiwania w kolejce do wyciągu i chwil odpoczynku kominiarka narciarska damska doskonale zda egzamin. Jej rolą jest osłonięcie szyi, głowy oraz twarzy od wiatru, mrozu i śniegu. Tego typu akcesorium zabezpieczy najbardziej narażone na nieprzyjemny chłód miejsca, które są często pomijane w przygotowaniu narciarskiego zestawu – ochroni brodę, kark i skronie, idealnie otaczając twarz ciepłą oraz miękką osłoną, a jednocześnie pozwalając na maksimum komfortu. Kominiarka na narty damska świetnie sprawdzi się również podczas wielu innych aktywności w chłodniejsze dni, osłaniając przed mrozem i tym samym stwarzając idealne warunki do komfortowego wędrowania po górach, jazdy rowerem czy na nartach biegówkach.


Stylowo na stoku – ładne i wygodne kominiarki narciarskie damskie

Budowa kominiarki narciarskiej pozwala na umieszczenie jej pod kaskiem, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z bezpieczeństwa kosztem wygody. Produkty prezentowane w sklepie Intersport wyróżniają się ergonomiczną formą oraz wysoką jakością tkanin. Mamy modele zapewniające wysoki komfort cieplny, a jednocześnie gwarantujące utrzymanie suchej skóry bez odmrożeń i nadmiaru wilgoci zbierającej się pod warstwą materiału.

Kominiarka narciarska damska dopasowana do kobiecych oczekiwań

Wśród asortymentu naszego sklepu odkryjesz wiele stylowych modeli dostępnych w różnorodnych fasonach i odcieniach. Kominiarki narciarskie damskie są idealnie skrojone do potrzeb kobiecej sylwetki, dzięki czemu zapewniają wysoką wygodę przy równoczesnym zachowaniu modnego wyglądu. Przygotowaliśmy bardziej i mniej zabudowane kominiarki uznanych marek outdoorowych. Mamy propozycje dla zwolenniczek stonowanych kolorów, ale także modele idealne dla pań ceniących bardziej fantazyjne wzornictwo. Wszystkie sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach, dlatego zachęcamy do poznania pełnej oferty i wyboru idealnej kominiarki narciarskiej damskiej.