Czapka Snowboard - sprawdź jakie czapki ma w swojej ofercie INTERSPORT. Wybierając się na śnieżny stok nie zapomnij o ciepłej czapce!Niezastąpiona czapka, snowboard na śnieżnych stokach.

buty do snowboardu

Obowiązkowo w ekwipunku każdego pasjonata zimowych sportów musi znaleźć się czapka, snowboard to jedna z tych dyscyplin gdzie szczególnie jestesmy narażeni na utratę ciepła. To bardzo ważne aby chronić głowę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr, śnieg czy deszcz. W tym celu bardzo pomocny jest również kaptur od kurtki. Jednakże nie zawsze podczas jazdy kaptur się sprawdza. Może niekiedy krępować nasze ruchy i ograniczać widoczność podczas zjazdu.

Czapka zatem powinna być zawsze przy nas. quiksilver czapka Przez głowę człowiek traci bardzo dużo ciepła i jest to część ciała na której szczególnie powinna skupić się nasza uwaga. Dobrze dopasowana czapka nie będzie krępować naszych ruchów, nie będzie spadać z głowy lub zsuwać się na oczy. Odpowiednia czapka oprócz nie zaniżania komfortu jazdy powinna być ciepła. Między innymi quiksilver czapka jest specjalnie zaprojektowana z myślą o snowboardzistach.

Czapka snowboard nie powinna również być zbyt ciasna. Może powodować uczucie dyskomfortu, podrażnienia oraz zostawiać na skórze odciśnięte ślady. Zbyt mała i ciasna czapka może nie w pełni zakrywać uszy przez co nie spełni należycie swojej roli. Obecnie na rynku jest wiele market specjalizujących się właśnie w odzieży przeznaczonej typowo do sportów zimowych. Wśród nich z pewnością odnajdziesz bardzo dobrą czapkę na snowboard.


Czapka roxy charakterystycznym elementem wielu riderów!

Czapka roxy

Czapka roxy jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród kobiet. Czapka jest tworzona przez jedną z najbardziej rozpoznawalnym marek na rynku snowboardowym. Roxy czapka chętnie jest wybierana przez osoby lubiące być trendy. Ale jej wygląd to nie wszystko. Czapki snowboardowe tej firmy są bardzo cenione za jakość wykonania i dobry materiał. Są ciepłe, elastyczne nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Dodatkowym ich atutem jest lekkość i łatwość spakowania ich nawet do małej kieszeni.

Snowboard jest zimowym sportem bardzo intensywnym, pełnym różnego rodzaju skoków i trików. Producenci różnych marek stale ulepszają swoje produkty, tak by czaka snowboard była dla nich jak najbardziej funkcjonalna. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i technologii możemy mieć pewność, że czapka ochroni nas przed wyziębieniem, pomoże w odprowadzeniu nadmiernej wilgoci, a do tego będzie się pięknie prezentować. Wybierając czapkę sprawdź jej rozmiar - przymierz ją i poruszaj energicznie głową. Schyl głowę w dół i na boki. Jeśli czapka nie spadnie, nie zsunie się z głowy lub nie zasłoni oczu znaczy, że jest dobrze dopasowana. Nie powinna sprawiać nawet najmniejszych problemów na stoku.