• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Korki piłkarskie Nike

Wybierz niezawodne korki piłkarskie Nike

Szeroka gama modeli korków piłkarskich Nike gwarantuje, że każdy pasjonat piłki nożnej znajdzie idealne dla siebie obuwie do gry. W ofercie posiadamy produkty do piłki nożnej o szerokim spektrum rozmiarów, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mają one bogatą kolorystykę i estetyczny design, dlatego można dobrać je do dowolnego stroju sportowego czy barw klubowych. W zależności od indywidualnych preferencji proponujemy obuwie z niską cholewką lub dla większej stabilizacji ze specjalnym kołnierzem dopasowującym się do kostki. Warto zwrócić uwagę również na rodzaj podeszwy, ponieważ różni się ona przystosowaniem do treningów na konkretnej nawierzchni.


Czym wyróżniają się korki Nike?

Sygnowane przez Nike korki zapewniają wytrzymałość i komfortowe użytkowanie. Z wielu modeli korzystają profesjonalni piłkarze, co świadczy o ich wysokiej jakości. Wszystkie korki piłkarskie Nike wykonywane są z miękkiego, teksturowego materiału – skóry syntetycznej, która bardzo dobrze dopasowuje się do stopy i zwiększa wyczucie piłki podczas gry. Wyściełano ją specjalną podszewką otulającą stopę, która zapobiega otarciom i uczuciu dyskomfortu. Lekkie, amortyzujące wkładki zmniejszają nacisk na stopę. Wybór korków Nike z wielopoziomową płytką Aerotak gwarantuje większą przyczepność obuwia podczas gry na zarówno naturalnych, jak i sztucznych nawierzchniach.

Dopasuj korki piłkarskie do podłoża

Buty korki Nike warto wybierać nie tylko pod kątem rozmiaru i walorów wizualnych. Szczególną uwagę należy zwrócić przede wszystkim na podeszwę obuwia, która powinna być odpowiednia do gry na konkretnym rodzaju nawierzchni. Poszczególne modele posiadają inaczej rozmieszczone kolce o różnym kształcie oraz długości, co może całkowicie zmieniać właściwości obuwia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz korki piłkarskie Nike z przeznaczeniem do gry na nawierzchniach naturalnych oraz syntetycznych. Niektóre modele mają także uniwersalną podeszwę, tzw. MG, która sprawdza się podczas gry na krótkiej murawie, ale również na sztucznej trawie.

  • 1
  • 2