• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Torby

Szukacie nowej torby sportowej, którą będziecie mogli zabierać na swój trening? Sprawdźcie ofertę toreb sportowych INTERSPORT i wybierzcie odpowiednią torbę dla siebie!

Torba sportowa niezbędna dla każdego sportowca bez względu na to, jaką dyscyplinę uprawia!

Torba sportowa powinna być podstawowym wyposażeniem każdego sportowca. Będzie mógł spakować w nią wszystkie potrzebne na trening rzeczy. Rozmiar torby wybierajcie w zależności od tego co trenujecie. 

Torba sportowa

Mała torba sportowa przyda się na siłownię, gdzie zabrać ze sobą musisz przeważnie tylko strój sportowy i ręcznik. Nie zapominajcie jednak o nawadnianiu podczas treningu. Wybierajcie wtedy torby, które mają zewnętrzne kieszonki. W nie będziecie mogli wsadzić napoje. Torba sportowa mała przyda się również wszędzie, gdzie sprzęt wypożyczacie. 

Jeśli nie musicie nosić ze sobą butów sportowych czy sprzętu, taka torba spokojnie Wam wystarczy. Torba sportowa na ramię jest wygodna, jeśli nie nosicie dużych ciężarów. Wtedy pas nie będzie Wam się wbijał i noszenie takiej torby będzie bardzo wygodne. 

Torby sportowe posiadają różne rozmiary - od 20 do nawet 50l - wybierz wielkość torby w zależności ile sprzętu przenosisz.

Torby sportowe posiadają różne rozmiary. W naszej ofercie znajdziecie te najmniejsze, które mają nawet tylko 20 litrów pojemności. Znajdziecie również te największe, przeznaczone do przenoszenia dużych i ciężkich akcesoriów sportowych. Te największe mają aż 50 litrów. 

Torba sportowa damska - nie patrzcie tylko na design torby - skupcie się również na jakość wykonania oraz wygodę noszenia. 

Torba sportowa damska

Torba sportowa damska pozwoli Wam na zapakowanie odpowiedniego stroju oraz potrzebnych na treningu akcesoriów. Pamiętajcie, by sprawdzić czy torba ma również mniejsze, zamykane na zamek kieszonki. Takie miejsca pozwolą Wam na przenoszenie drobiazgów. 

Torba damska sportowa, która posiada zamykane kieszonki, pozwoli Wam również schować biżuterię na czas treningu lub inne kosztowności. Takie uniwersalne torby możesz ze sobą zabrać również na wycieczkę. Łatwo się w nie spakujesz, a zajmują z pewnością mniej miejsca niż walizki. 

Torba sportowa damska na ramię może się przydać również na zwykły wypad w miasto. Jeśli wybieracie się na plażę - spakujcie w nią ręcznik i bieliznę na zmianę. Jeśli na wycieczkę w góry - weźcie kurtkę i jakieś przekąski. 

Popularna torba sportowa nike, adidas, 4f, puma, reebok - jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych na świecie!

Torba sportowa nike, adidas, 4f, puma, reebok to najczęściej spotykane marki toreb w naszej ofercie. Są to również torby najczęściej wybierane przez sportowców. Są trwałe i posłużą wam podczas wielu treningów. Torby sportowe 4f posiadają główne komory zamykane na zamki błyskawiczne. 

Torba sportowa

Zamki te, szczególnie w kształcie litery U, możecie otworzyć jedną ręką. Jest to szczególna zaleta jeśli chcecie się do czegoś dostać po drodze na trening. Szczególnie w bardzo zatłoczonych miejscach. Torby sportowe damskie 4f mają różne uchwyty. Niektóre z nich posiadają długie rączki, które możecie trzymać w dłoniach lub nosić na ramieniu. Inne torby mają dodatkowe długie paski, które możecie nosić na ramieniu. 

Torba nike sportowa- wielu sportowców wybiera właśnie tę markę jako najlepszą markę toreb sportowych. 

Torba nike sportowato szczególnie ulubiona torba sportowców. Ma przewiewną kieszeń, która sprawdzi się przy przenoszeniu mokrych oraz suchych rzeczy. Zabezpiecza to inne przenoszone rzeczy przed zamoczeniem lub narażeniem na brzydki zapach. Nike torba sportowa posiada dużą komorę główną. Oprócz niej ma również mniejszą kieszeń boczną. 

Torby sportowe damskie, męskie - przy wyborze zwróćcie również uwagę na liczbę komór oraz przegród w torbie. 

Torby sportowe damskie, męskie muszą mieć odpowiednio dobrany rozmiar. Nie mogą być zbyt małe, bo często nie będziecie mogli zabrać wszystkie co potrzebujecie. Torba nie może być również zbyt duża. 

Torba sportowa męska

Torba sportowa męska musi pomieścić wszystko co niezbędne podczas treningu. Musi więc znaleźć się w niej miejsce na strój sportowy, butelkę z wodą, obuwie sportowe, ręcznik czy inne akcesoria potrzebne podczas treningów. 

Torby sportowe męskie, które nosicie ze sobą na treningi sportów drużynowych, muszą być już jednymi z większych. Wybierajcie wtedy torby o pojemności 40/50 litrów i większe. Zwróćcie też uwagę na liczbę komór oraz na to, ile torba ma przegród. 

Torba sportowa dla dzieci nie powinna być duża - pamiętajcie o tym, by Wasze dziecko nie przeciążało swojego kręgosłupa. 

Torba sportowa dla dzieci powinna być odpowiednio dobrana do rozmiaru dziecka. Jeśli nadal wozicie dziecko na treningi, pomyślcie jak możecie je odciążyć. Oczywiście pozwalajcie mu się pakować samemu. Niech sam nosi tyle swojego sprzętu ile tylko może. Pamiętajcie jednak, by go zbytnio nie obciążać. Nie kupujcie toreb, które są większe od Waszych dzieci.