• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rolki Męskie

W sklepie Intersport znajdziesz łyżworolki męskie producentów takich, jak K2, Rollerblade czy Firefly. Możesz wybierać spośród modeli męskich z kółkami o różnej wielkości i twardości, wiązanych, bądź zapinanych na zatrzaski. Ponadto wszystkie produkty z naszej oferty cechuje twarda skorupa, profesjonalne łożyska oraz buty wewnętrzne umożliwiające swobodny przepływ powietrza.


Rolki męskie idealne do miejskich przejażdżek

Dużą popularnością cieszą się rolki męskie stworzone do jazdy rekreacyjnej. Firma K2 przedstawia kilka modeli, które świetnie sprawdzą się w mieście – K2 Trio 100, K2 Fit 80 Pro, K2 Trio 100 LT i K2 Kinetic 80. Wyróżniają je ergonomiczne kształty, wygodne wiązania oraz wysoki komfort użytkownika. Płozy łyżworolek męskich wykonano z kompozytu lub aluminium. 


Łyżworolki męskie dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z rolkarstwem? Wybierz Rollerblade Zetrablade. Te fitnessowe rolki męskie, dzięki sznurówkom, dokładnie dopasowują się do stopy. Z kolei koła o średnicy 80 mm i twardości 82A zapewniają stabilność, pozwalając przy tym na rozwinięcie zadowalającej szybkości. W codziennej jeździe warto także postawić na łyżworolki męskie Comp 80 Firefly z miękkim, dobrze wentylowanym butem. 


Rolki męskie idealne dla wymagających użytkowników

Jeśli uprawiasz intensywne ćwiczenia oraz pokonujesz długie dystanse, zapoznaj się z następującymi modelami marki K2 – Fit Pro 84 bądź Fit 84 Boa. Kółka o średnicy 84 mm i twardości 80A umożliwiają rozwijanie dużych prędkości. Te nowoczesne rolki męskie wyposażono w lekkie, tłumiące drgania aluminiowe płozy oraz precyzyjnie dobrane łożyska, co sprawia, że nawet szybka jazda okazuje się komfortowa. Dodatkowo wyróżnia je Speed Lacing System, dlatego ich zakładanie jest bezproblemowe, a cholewka Stability Plus Cuff z kanałami wentylacyjnymi skutecznie odprowadza pot.  


Rolki męskie dla osób rozpoczynających przygodę z freeridem

Osobom chcącym spróbować swoich sił w szybkiej jeździe czy ćwiczeniach trików, przedstawiamy RB Cruiser oraz Twister Edge firmy Rollerblade. Charakteryzuje je odpowiednia stabilizacja nogi i duże koła pozwalające na pełną kontrolę podczas aktywności.


Rolki czy wrotki męskie?

Jeśli obawiasz się, że jazda na rolkach możesz okazać się zbyt trudna, postaw na wrotki męskie. Zyskują one coraz większą popularność ze względu na oryginalny design i prostotę użytkowania.