• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty rowerowe Męskie

​​​​​​​


Na rowerowe eskapady potrzebujemy nie tylko sprawnego jednośladu, ale i odpowiedniej odzieży oraz obuwia. Naciskanie na pedały w niedostosowanych butach może skutkować w najlepszym wypadku bólem stopy. Dobrym rozwiązaniem okaże się zakup specjalnej pary na takie wycieczki. W naszym sklepie prezentujemy męskie buty kolarskie uznanych firm, w tym FLR czy Northwave. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


Renomowane buty rowerowe

Proponujemy buty do jazdy na rowerze w kilku kolorach – od stonowanych (biel, czerń, szary) po bardziej odważne. Osobom, które planują kupić pedały SPD albo już je mają, możemy oferować liczne modele kompatybilne z systemem SPD. Dużym powodzeniem wśród kolarzy cieszą się m.in. męskie obuwie Northwave Core Plus z podeszwą wzmocnioną włóknami węglowymi NRG Air Carbon Reinforced ze wskaźnikiem sztywności 8,0.


Klienci chętnie decydują się na warianty ze wzmocnionymi noskami chroniącymi przed kamieniami na szlaku. Ponadto poszukują butów z idealnym podparciem stopy i dobrze wyściełanym językiem. Za ich sprawą wibracje na trasie okazują się mniej wyczuwalne, a nacisk na stopę rozkłada się równomiernie. Do często kupowanych wariantów z takim wyposażeniem należy np. FLR F-65 III.


Mamy też wiele uniwersalnych opcji, takich jak m.in. FLR Energy. Wzmocniona nylonowa płyta wewnętrzna sprawia, że to doskonałe buty na rower, natomiast ich gumowa podeszwa oraz środkowa wkładka z pianki EVA zapewnia komfort podczas chodzenia.


Buty rowerowe MTB – komfort jazdy w terenie

Wielbiciele dwóch kółek rzadko ograniczają się do wyznaczonych ścieżek rowerowych. Eksplorują okolicę, zjeżdżając ze szlaków z utwardzoną powierzchnią. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, poszerzyliśmy ofertę o obuwie przystosowane do jazdy poza asfaltem, czyli buty rowerowe MTB. Ich podeszwa posiada klockowaty bieżnik, a w przypadku niektórych modeli można zwiększyć przyczepność buta dzięki specjalnym wkręcanym kołkom.


Serdecznie zachęcamy do przejrzenia asortymentu naszego sklepu i wybrania idealnej pary butów na rowerowe wojaże. Oferujemy buty na rower męskie, damskie oraz wersje uniseks. Zapewniamy pełną satysfakcję z zakupów.