• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery Giant

Dla miłośników kolarstwa nazwa Giant oznacza wieloletnie doświadczenie i różnorodną ofertę doskonałych jednośladów. Olbrzymie powodzenie tajwańskiej marki sprawiło, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszego sklepu o wersje trekkingowe i górskie MTB, a także o rowery crossowe Giant. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i wybrania najbardziej interesującego dla Ciebie modelu.


Kolarzówka Giant – najwyższa jakość

Proponujemy klientom liczne warianty rowerowe producenta Giant. Mamy rowery dla kobiet i mężczyzn, opcje uniwersalne oraz dziecięce, wyposażone w przemyślany zintegrowany system przerzutek, ergonomiczną kierownicę, jak również perfekcyjne rozwiązania hamulcowe.

Osoby zainteresowane głównie jazdą rekreacyjną mogą zwrócić uwagę na rowery szosowe Giant. Zwolennikom kolarek (kolarzówek) polecamy m.in. model turystyczny Wagant 3, łączący zalety roweru miejskiego oraz MTB. Dzięki takiej kompilacji pojazd świetnie sprawdzi się w każdych warunkach – w mieście zapewni szybką jazdę, a w terenie płynność pokonywania przeszkód. Posiada zintegrowany system oświetlenia, funkcjonalny bagażnik i bardzo wygodne amortyzowane siodełko. Wielu klientów wybiera też rower trekkingowy Giant z serii Argento. Wyróżnia się lekką aluminiową ramą i kierownicą z regulowanym pochyleniem, ponadto ma system napędowy Shimano z układem przełożeń 3x7, podnoszący komfort użytkowania.

Rowery Giant – optymalny wybór na trudne trasy

Dużym zainteresowaniem w Intersport cieszy się rower crossowy Giant. Przygotowaliśmy szeroką gamę modeli z mocnymi tarczami hamulcowymi i wytrzymałymi komponentami, które zdadzą egzamin nawet na największych wybojach. Elementy systemu Shimano gwarantują płynną jazdę przez wiele kolejnych sezonów. Giant cross to znakomity wybór dla każdego entuzjasty zmagania się z wertepami polnych dróg i górskich szlaków, a także amatora stromych zjazdów.

Niestety w wybranej kategorii obecnie nie ma żadnych produktów.