• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery Męskie

Profesjonalne rowery męskie

Jazda na rowerze to jeden z najpopularniejszych sportów i sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu. W tej dyscyplinie nie występują ograniczenia wiekowe, a na jednoślad mogą zdecydować się wszyscy, bez względu na poziom zaawansowania. Kolarstwo pozwala na utrzymanie kondycji na wysokim poziomie, wpływa pozytywnie na pracę serca oraz krążenie. Angażuje do pracy nie tylko mięśnie nóg, ale także pleców czy obręczy barkowej. Żeby jednak rekreacyjna jazda nie okazała się przyczyną kontuzji czy urazów, musisz zadbać o odpowiedni sprzęt. Wysokiej jakości nowe rowery męskie znajdziesz w asortymencie Intersport. Dzięki nim nie tylko zyskasz komfort jazdy, ale także zapewnisz odpowiedni poziom bezpieczeństwa.


Rowery rekreacyjne męskie - jak wybrać pojazd?

Jeśli nie wiesz jaki męski rower wybrać, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego jakość. Niejednokrotnie rowery narażone zostaną na spore obciążenia, dlatego jakość zespołu hamulcowego czy przełożeń ma ogromne znaczenie. Niezależnie od konstrukcji sięgnij po produkt, w którym podstawą są dobre hamulce i rama wykonana z solidnych materiałów. Rama nie tylko musi być lekka, ale przede wszystkim wytrzymała.

Kolejny etap wyboru stanowi określenie charakteru jazdy. Jak zapewne zauważyłeś, rowery męskie mają różne kształty, co umożliwia aktywność w innych warunkach. Jeśli potrzebujesz ułatwić sobie dojazd do pracy czy na uczelnię, wybierz maszynę o lekkiej cienkiej ramie i wąskich oponach. Takie modele nadają się głównie do jazdy po gładkich asfaltowych ścieżkach rowerowych.

Z kolei dla fanów wycieczek i weekendowych wypadów lepsze okażą się rowery rekreacyjne męskie. Można rozróżnić wśród nich rowery trekkingowe, sprawdząjące się przy dłuższych trasach. To jednoślady bardzo uniwersalne, a ich prosta rama daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o montaż torby lub sakwy. Z kolei do ekstremalnych tras, jazdy po górach czy bezdrożach najlepiej sprawdzają się warianty górskie MTB. Takie konstrukcje poznasz po bardzo masywnych kołach i ramie wykonanej z grubych profili. Dzięki temu wytrzymują duże obciążenia, a koła nie przebiją się nawet w kontakcie z ostrymi krawędziami skał.

Dlaczego warto postawić na rowery męskie z INTERSPORT?

Wśród wielu produktów na rynku nowe rowery męskie z asortymentu Intersport charakteryzują się znakomitą jakością. Proponujemy pojazdy kilkunastu europejskich producentów, którzy wytwarzają sprzęt od dekad.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i korzystanie ze zdobyczy techniki to cechy, które charakteryzują każdy oferowany przez nas rower męski. Cena poszczególnych produktów jest utrzymana na przyzwoitym poziomie, aby móc w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów. Wybierz spośród wielu różnych wariantów rowerów, dopasowując parametry do swoich wymogów. Zachęcamy do przyjrzenia się naszemu asortymentowi i zakupu jednego z prezentowanych jednośladów. W przypadku problemów z wyborem rowerów męskich gwarantujemy fachowe doradztwo.