• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery dziecięce Romet

Wielu Polaków darzy ogromną sympatią rodzimego producenta rowerów – firmę Romet. Marka funkcjonuje na rynku od kilku dekad, ale olbrzymią popularność zawdzięcza nie tylko swojej długiej historii. To także zasługa zaawansowanych technologii stosowanych w jednośladach. W naszym sklepie znajdziesz między innymi rowery dla dzieci Romet, wyróżniające się atrakcyjnym designem, stabilną konstrukcją oraz wysoką jakością każdego elementu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Rower dziecięcy Romet – klasa i szyk

Jednoślady polskiej firmy urzekają swoim wyglądem, umiejętnie łączącym klasyczną formę i nowoczesne rozwiązania. Do modeli cieszących się największą popularnością należy rower dziecięcy Panda 2.0, funkcjonalny pojazd dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Idealnie sprawdza się na rekreacyjnych wycieczkach, a maluchy chętnie jeżdżą na nim również do szkoły. Stanowi wersję bardzo lubianą przez dzieci, a szczególnie polecamy ten rower Romet dla dziewczynki.

Panda 2.0 posiada intuicyjne przerzutki, dzięki którym żaden podjazd nie sprawi użytkownikowi problemu. W trakcie dłuższych wycieczek komfort zapewnia wygodne siodełko Romet Kid, a bezpieczną jazdę po zapadnięciu zmroku – zintegrowane oświetlenie. Romet rowery dla dzieci wyposażono też w funkcjonalny bagażnik.

Romet dla dzieci – marka znana od lat

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego jednośladu dla swojego dziecka, polecamy krajową markę Romet. Rowery dziecięce, które produkuje, cechują się solidnością, niezawodnością oraz wysoką estetyką. Dzięki nim maluchy zakochują się w kolarskich wycieczkach i z przyjemnością poświęcą czas tej formie aktywności.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu.