• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery miejskie Damskie

Rower damski miejski - wiele modeli i kolorów do wyboru.

Rower damski miejski przerzutki posiada zamontowane najczęściej w tylnym kole. Manetki do zmian przełożeń występują w dwóch rodzajach, dźwigni umieszczonej na kierownicy lub też obracającego się elementu kierownicy. Rower miejski damski posiada wygodne siodełko i bagażnik.Damski rower miejski coraz częściej wyposaża się także z przodu kierownicy w koszyk do przewozu rzeczy.

Rowery miejskie damskie posiadają przydatne błotniki, wymagany prawem dzwonek oraz przednie i tylne oświetlenie. Ważnym elementem jest osłona łańcucha, która zabezpieczy kobiety przed poplamieniem odzieży! Następuje zatem pytanie: czy możemy kupić rower miejski damski tanio i poruszać się nim w cyklu miejskim przez kilka sezonów?

Oczywiście, że tak! Tylko powinniśmy na bieżąco sprawdzać jego stan techniczny oraz cyklicznie, raz w miesiącu dokonywać smarowania łańcucha. Możesz również skorzystać z naszego serwisu rowerowego. Pamiętaj także, że na zakupione w naszym sklepie sportowym rowery miejskie przysługuje także gwarancja!