• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach
MTB 27.5

Kup już teraz rower MTB! Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Rowery MTB sprawiają, że jazda po szczególnie trudnym terenie stanie się prostsza!!
Rower MTB to inaczej rower górski ?

Rowery górskie są idealne dla osób uprawiających jazdę poza miejskimi szlakami. MTB rower sprawdza się na wyjątkowo trudnych szlakach. Ekstremalne warunki nie sprawiają mu większego problemu. Oferujemy rower górski męski, damski o różnej wielkości kół oraz w różnym przedziale cenowym.

rowery górskie

Rowery górskie damskie, męskie cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w rejonach górzystych i zalesionych. Rower MTB sprawdzi się zarówno podczas wycieczki do pobliskiego lasu, jazdy rekreacyjnej dookoła jeziora, jak i ekstremalnych zjazdów górskich po nieutwardzonych szlakach. Potocznie nazywany “ rower góral ” ma wiele oblicz. Wszystko zależy od terenu, na jaki się wybieramy, od naszego wzrostu, wagi i umiejętności. Dobrze dobrany rower górski mtb będzie niezawodny.

Rower wyczynowy mtb — czy tylko dla profesjonalistów?

Rower MTB to rower górski przeznaczony do jazdy po trudnym, nieutwardzonym terenie. Sprawdza się zwłaszcza w obliczu szczególnie trudnych terenów. Pozwala cieszyć się ekstremalnymi wrażeniami podczas jazdy po kamiennych ścieżkach, stromych spadach i wzniesieniach, dziurach czy korzeniach. Na takim rowerze dojedziesz wszędzie tam, gdzie nie sięga asfalt. Rowery MTB przeznaczone są do jazdy profesjonalnej jak i do zwykłej jazdy terenowej. Każda osoba jeżdżąca na tego typu rowerze poczuje jego moc i solidna konstrukcję. Rowery MTB zyskały sporo na popularności ze względu na swoją uniwersalność. Rower mtb damski, męski cieszą się bardzo dobrą opinią. Ranking rowerów mtb . Widać, że cieszą się one bardzo dobrymi ocenami. Zwłaszcza jeśli chodzi o komfort jazdy na szczególnie trudnych terenach. Zdecydowanie przeważają nad standardowymi "góralami".

Rowery mtb 27.5 - co warto o nich wiedzieć?

Rower MTB

Rower 27 oraz rower 27.5 są najpopularniejszymi rowerami górskimi. Mniej popularne są rowery mtb 29 ze względu na swoją wielkość — są one przeznaczone dla wysokich osób. Osoby średniego wzrostu najczęściej sięgają po koła 27.5 cala . Rower górski typu MTB wyposażony jest w wzmacnianą ramę (na przykład rama mtb 27 5 ) oraz szerokie opony. Taka budowa i specjalne koła nie ograniczają jazdy nawet po najbardziej nierównym podłożu. Zapewniają komfort i dynamikę jazdy zarówno po podmiejskich lasach, jak i podczas wyczynowych zjazdów górskich.

Rower górski 27.5 przewagę nad typowymi rowerami trekkingowymi zyskał ze względu na dużo szersze opony rowerowe 27 5 . Zastosowanie takiej wielkości i szerokości opon skutkuje poprawą komfortu jazdy po zróżnicowanym podłożu. Koła rowerowe 27 5 cala posiada na przykład rower MTB Stunt . Takie opony rowerowe stosowane przy rowerach górskich, zwłaszcza w modelach MTB posiadają wyrazisty bieżnik. Zapewnia on na nieutwardzonych szlakach doskonałą przyczepność do podłoża.

Tanie rowery górskie mogą się w trudnych warunkach nie sprawdzić. Gdy poruszamy się z dużą prędkością po wyboistym terenie, liczy się każda sekunda i wytrwałość materiału. Rower MTB posiada solidne komponenty i ramę. Specjalny kształt i obniżenie pozycji ciała nad kierownicą pomaga w wykonywaniu szybkich manewrów oraz dynamicznemu przyspieszeniu.Należy zawsze pamiętać, by przed wyruszeniem w teren oddać rower mtb na przegląd, a także regularnie go czyścić i impregnować. Dbanie o rower górski oraz stosowanie kasku i ochraniaczy wspomaga zachowanie bezpieczeństwa podczas trudnej jazdy terenowej.

Rowery górskie — jakie marki są popularne?

Rower  wyczynowy mtb

Rower górski Giant (zwłaszcza rower giant atx 27.5 ) oraz rower górski Romet, ktoss, merida, scott — tworzą czołówkę najbardziej popularnych marek rowerów. Obserwując sprzedaż widać, że najbardziej popularne są Rowery mtb 27.5, ale w ofercie są również Rowery mtb 26 i Rowery mtb 29 . Inne rowery górskie typu MTB jakie są popularne to: rower mtb kross i street . Warto jednak pamiętać, że rower mtb każdy powinien wybierać indywidualnie! Na wszystkie cechy i szczegóły należy zwrócić uwagę, analizując je pod kątem własnej osoby. Rower to sprawa indywidualna i nie zawsze powinno się sugerować “popularnością” danego modelu. Bardzo ważne są opinie o markach i ich solidności, ale model należy rozpatrywać wyłącznie pod kątem własnych potrzeb i umiejętności.

Rowery górskie allegro — teraz rowery z Intersport można kupić na allegro!

Zakupu możesz również dokonać na allegro, rowery górskie , jakie oferujemy w sklepie Intersport, są tam dostępne. Zapraszamy do zakupów online na naszej stronie oraz do naszych punktów stacjonarnych, w których również prowadzimy serwis rowerowy.