• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery górskie MTB 27.5

Rower MTB 27.5 cala - sprawdź szeroką ofertę terenowych rowerów MTB INTERSPORT i wybierz rower dla siebie!

Rower MTB 27.5 - poznaj najwygodniejszy rozmiar - rower 27.5 cala

Rower MTB 27.5

Rower MTB 27.5 jest idealny dla osób uwielbiających wymagającą jazdę w trudnych warunkach terenowych.Aktualnie rower 27.5 cala to najchętniej wybierany rozmiar koła, który, w zakrętach jest bardzo zwrotny. Jeśli kochasz trudne podjazdy, karkołomne zjazdy, poruszanie się w piachu czy błocie to z pewnością rowery MTB 27.5 cala są stworzone właśnie dla Ciebie. Świetny rower na przełajowe wyścigi.

Rower górski MTB 27.5 cala, dzięki dużej uniwersalności są najchętniej wybierane!

Rower górski MTB 27.5 cala to wygoda w przemieszczaniu się oraz doskonały i ekologiczny środek komunikacji. Rower tego typu, niedrogi ale wysokiej jakości możesz zakupić w sklepach INTERSPORTU.

27.5 MTB rower górski wyposażono w niezawodne manetki do zmiany przełożeń oraz świetne tarczowe hamulce. Rowery górskie MTB 27.5 cala charakteryzują się głównie nowoczesnością i innowacyjnością rozwiązań technicznych. Są to rowery naprawdę dobre i niezawodne.

Rower górski 27.5 cala - pośredni rozmiar (pomiędzy 26 a 29 cali)

Rower górski 27.5 cala, podczas jego zakupu możesz liczyć na profesjonalną pomoc jak i doradztwo naszych specjalistów. Otrzymasz gwarancję i pierwszy przegląd, aktualnie w kwocie jednego złotych.

Rowery górskie 27.5 cala są również przeznaczone na strome, górskie zbocza. Mają czym zachwycać dzięki udoskonalonej geometrii i najnowszemu zawieszeniu. Modele znanych marek są efektywne i stabilne, w trakcie szybkich jazd, wyposażone w bardzo dobry osprzęt. Idealny rower górski w specjalnej cenie!

MTB 27.5 cala - rower dla tych, którzy cenią sobie wytrzymałość

Rower górski MTB 27.5 cala

MTB 27.5 cala to klasa rowerów górskich na dobrym osprzęcie i szybkich kołach. Również do jazdy po lasach i polnych drogach. Idealny do startowania w wyścigach przełajowych.

W naszej ofercie otrzymacie Państwo opony rowerowe 27,5 cali. Proponujemy również poprzez naszą sieć - markowy sprzęt rowerowy o wysokiej jakości. Akcesoria rowerowe, w tym opony do roweru 27,5 cali czy koło rowerowe 27,5 cali dostarczamy pod drzwi Twojego domu.

Masz możliwość dokonania zakupu roweru na raty, co będzie dla Ciebie sprawą prostą i wygodną. Ze względu na politykę gwarancyjną producenta i bezpieczeństwo klientów, rower może być odebrany w sklepie stacjonarnym INTERSPORT, gdzie zostanie przeprowadzony tzw. przegląd zerowy.

Rowery allegro INTERSPORTU są już dostępne! W wygodny sposób możesz sprawdzić na allegro rowery MTB, praktycznie do każdej jazdy, jakie oferuje nasz sklep. Porównaj ze sobą oferty i wybierz sprzęt Tobie odpowiadający.