• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery trekkingowe Damskie

Na dłuższe wycieczki i na co dzień - rower trekkingowy damski!

Rower trekkingowy damski to również rower do uprawiania zaawansowanej turystyki po drogach asfaltowych i szutrowych. Niektóre osoby potocznie rowery takie nazywa trekkingi damskie. Posiadają koła 28” lub 27”, średnio wąskimi oponami, cieńszymi od rowerów górskich, a grubszymi od rowerów szosowych.

Rower damski trekkingowy posiada bogate wyposażenie. Bagażnik, do którego przymocowuje się specjalne torby, zwane sakwami, dobre oświetlenie, dzwonek czy błotniki. Rower taki również świetnie sprawdzi się w miejskiej dżungli.

Rowery trekkingowe damskie - zapewniają wygodną pozycję

Rowery trekkingowe damskie zapewnią zdrową i wygodną pozycję. Jest to możliwe dzięki wygodnemu siodełku i możliwości ustawień kierownicy do potrzeb rowerzystki. Należy pamiętać, że prawidłowe ustawienie odległości siodełka od kierownicy również ma zasadniczy wpływ na komfort jazdy. Częstym błędem jest za nisko ustawione siodełko, więc dokładnie zwróćmy na ten element uwagę.

I zachodzi pytanie jaki rower trekkingowy kupić na nadchodzący sezon? Najlepiej niech to będzie rower dobrej sprawdzonej marki co daje nam gwarancję długiego i niezawodnego użytkowania. Takie rowery kupisz w sklepie INTERSPORT