Trenażery rowerowe

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Inne

Późna jesień oraz zima zazwyczaj wymuszają odstawienie rowerowych przejażdżek na świeżym powietrzu. Połączenie coraz krótszych dni z niską temperaturą, a także pogorszenie stanu nawierzchni oznaczają koniec sezonu na jednoślady. Nie trzeba jednak czekać aż do wiosny, aby dalej cieszyć się swoim sprzętem. Wystarczy zaopatrzyć się w trenażery rowerowe. Dzięki nim można utrzymać formę przez cały rok.


Trenażer rowerowy – idealne rozwiązanie na zimę

Część rowerzystów rekompensuje sobie brak możliwości jazdy zimą karnetami na siłownię, bądź domowymi rowerkami stacjonarnymi. Oznacza to jednak porzucenie swojej ulubionej kolarzówki czy górala na parę miesięcy. Dlatego trenażer rowerowy jest znacznie lepszym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia korzystanie z własnych dwóch kółek w okresie jesienno-zimowym.

Akcesorium składa się z kilku elementów. Umożliwiają one szybkie i łatwe zamocowanie własnego roweru w domu. Dzięki kołom zamachowym uzyskuje się realistyczne wrażenia z jazdy, a jednocześnie nie generuje się żadnego hałasu. Właśnie dlatego z trenażera rowerowego można bez problemu korzystać w mieszkaniach czy domach.

Demontaż jest równie prosty. Po odłączeniu roweru można złożyć wszystkie lekkie elementy i schować je, aby nie zajmowały miejsca w mieszkaniu.

Kompletny trenażer do roweru

W naszej ofercie można znaleźć w pełni wyposażone modele. Oprócz podstawowych elementów umożliwiających jazdę mają one m.in. zaawansowane systemy hamulcowe, odpowiednie osie czy systemy sterujące obciążeniem. To jednak nie wszystko. Trenażer do roweru może też być wyposażony w interaktywny, inteligentny napęd bezpośredni z hamulcem elektrycznym oraz rozbudowaną elektronikę (sterowanie poprzez aplikację, kalibracja parametrów, odczyt wyników i tym podobne funkcje). To nowoczesne rozwiązania, które również można nabyć w sklepie INTERSPORT.

Trenażer rowerowy Tacx– zaufany producent

Udostępniamy wyłącznie sprawdzony i trwały sprzęt. Dlatego zdecydowaliśmy się na starannie wyselekcjonowane produkty holenderskiej marki. Trenażer rowerowy Tacx wyróżnia się wytrzymałością, żywotnością i odpornością na urazy mechaniczne. Dlatego inwestycja będzie spełniać wymagania przez długie lata.

Producent zadbał zarówno o wysoką jakość wykonania, jak i przystępną cenę. Na profesjonalne trenażery rowerowe Tacx może w związku z tym pozwolić sobie praktycznie każdy miłośnik dwóch kółek.

Zachęcamy do składania zamówień na kompletne zestawy trenażerów rowerowych. Na wszelkie pytania dotyczące asortymentu odpowiemy drogą telefoniczna lub mailową. Przy okazji udzielimy rad dotyczących użytkowania czy konserwacji zakupionego u nas sprzętu.