• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach
Snowboard

Kiedy wybierasz się na snowboard wyszukaj niezbędny sprzęt na stronie INTERSPORT. Sprawdź szeroką ofertę snowboardową i skompletuj cały zestaw!Deska snowboardowa - podstawowy element wyposażenia snowboardzisty

Snowboard bierze swoje początki ze Stanów Zjednoczonych, był to początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Pierwszy sprzęt snowboardowy przypadkowo, podczas zabawy na śniegu ze swoimi dziećmi odkrył Sherman Poppen. Po prostu połączył dwie narty w jedną całość. Gdy dzieci podchwyciły ten pomysł, Poppen opatentował pomysł. Deska nie miała jeszcze swojej sterowności...

Snowboard

Z czasem sprzęt do snowboardu był ulepszany na przykład dodając do deski ruchome pętle do stopy. Dalej postęp w tej dziedzinie ruszył lawinowo. Rozwijający się snowboard sprzęt miał coraz to bardziej atrakcyjny, gdyż można było dłużej na nim zjeżdżać. Już w roku 1970 zaprezentowano bardzo zbliżony do obecnego sprzęt na snowboard, w tym deski ze sztucznego tworzywa.

Pierwszy na świecie konkurs snowboardowy odbył się w 1981 roku w stanie Colorado. Zwycięzca jechał już na desce z metalowymi krawędziami. Snowboarding to jeden z najbardziej widowiskowych sportów zimowych, a jego pasjonaci potrafią na desce podnosić adrenalinę wykonując tricki w powietrzu czy pokonując przeszkody. Sprzęt snowboardowy sklep - to kierunek na INTERSPORT, gdzie dokonasz zakupu sprawdzonych, doskonałych desek, wiązań czy butów snowboardowych.

Określamy się jako bardzo dobry sklep ze sprzętem snowboardowym, ponieważ posiadamy sprawdzone marki cenionych producentów.Proponujemy następujące akcesoria do snowboardu - kaski, paski do wiązań, pokrowce na deskę snowboardową, google czy ochraniacze. Wymienione akcesoria na snowboard cechują się głównie niezawodnością i oryginalnym wzornictwem.

Akcesoria snowboardowe, odzież oraz sprzęt są zwykle w odważnych, jaskrawych kolorach, które od razu rzucają się w oczy przy czym odznaczają się wysoką jakością. Zapraszamy wielbicieli deski snowboardowej do odwiedzenia sklepu INTERSPORT aby dokonać wyboru potrzebnego sprzętu czy niezbędnych akcesoriów. Gdy się jest dobrze ubranym i wyposażonym, wówczas przyjemność na stoku jest ogromna.


Sklep snowboardowy dobrym źródłem informacji dla początkujących.

Dobry sklep snowboardowy, w zależności od posiadanego asortymentu poleci początkującym jak i średnio zaawansowanym adeptom, towar idealnie dopasowany do ich potrzeb i umiejętności. Zanim zaczniemy jeździć na deseczce, musimy odpowiedzieć sobie - gdzie chcemy jeździć, jaki prezentujemy poziom i jaki styl jazdy nam odpowiada. Nasz wyspecjalizowany pracownik dobierze do indywidualnych potrzeb oraz podzieli się swoją bogata i cenną wiedzą. Często pochodzącą z własnego wieloletniego doświadczenia na stokach.

Sklep snowboardowy

Nie wszystkie sklepy snowboardowe oferują dogodny serwis zakupionego sprzętu. Przeszkoleni serwisanci INTERSPORTU posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby rozwiązać techniczny problem klienta. Pomogą również przy technicznych parametrach, podpowiedzą jaki sprzęt wybrać i jak o niego dbać. Każdy snowboardowy zakup w naszym sklepie usatysfakcjonuje zarówno młodzież jak i dorosłych.

Podstawowym warunkiem trwałości zakupionego sprzętu i akcesorii do zabaw na śniegu jest ich przechowywanie i chronienie przed wilgotnymi pomieszczeniami. Kluczowa jest także odpowiednia konserwacja materiałów. Dlatego wskazanym jest posiadać specjalny pokrowiec do przechowywania i transportu deski.

Jeśli interesuje Ciebie profesjonalny snowboard cena nie może stanowić kryterium ograniczające zakup! Profesjonalny sprzęt, najwyższej jakości niestety musi “trochę kosztować”, by mieć pewność jego niezawodności. Poza specjalistycznym sprzętem, ceny są zróżnicowane. W tym zakresie INTERSPORT również posiada bardzo atrakcyjne propozycje. Każdy wielbiciel zimowych szaleństw znajdzie coś ciekawego dla siebie czy rodziny, niezależnie czy jest amatorem czy profesjonalistą.


Snowboard sklep popularny i wyszukiwany również w internecie!

Z opracowanych badań dot. rynku sprzętu i akcesoriów snowboardowych wynika, że klienci w celu dokonania zakupu używają następujących haseł w wyszukiwarce internetowej: snowboard sklep, snowboard shop. Zakupy przez internet stają się w Polsce coraz popularniejsze. Takie zakupy postrzega się jako coraz bezpieczniejsze, a także tańsze i wygodniejsze od tradycyjnych.

Nabywcy szczegółowo analizują poszczególne marki snowboardowe zwracając przede wszystkim uwagę na oryginalność produktu, wykonanie, gwarancję i cenę. Ważną cechą takiego sklepu jest również oferowanie do sprzedaży dobrej jakości odzieży, w tym bluz, kurtek, czapek czy nawet bielizny termoaktywnej. Wszystko to znajdziesz w sklepie internetowym INTERSPORT a nawet i więcej!


Snowboard online- czy warto dokonać internetowego zakupu?

Snowboard online

Bardzo łatwo dostępny snowboard online zyskuje na popularności. Celem INTERSPORTU jest pomoc kupującym w uzyskaniu tego czego oczekuje klient, bez zbędnej złożoności. Wiemy z badań, że ¾ konsumentów uważa łatwość użycia strony jako najważniejszą cechę sklepu internetowego. Takie rozwiązanie dla waszej wygody zastosowaliśmy. Dzięki przejrzystości sklepu i jego dostępności online 24/7 możesz w wygodny sposób wybrać i zakupić potrzebny sprzęt, bez wychodzenia z domu!

Snowboard sklep online czy snowboard online sklep to nazwy, które kojarzą się z możliwością dokonania zakupu internetowego desek, wiązań, butów, odzieży czy akcesoriów do uprawiania snowboardu poprzez komputer czy urządzenie mobilne. To bardzo prosty, wygodny i sprawdzony sposób! Zakupiony sprzęt jest równowartościowy jak ten zakupiony w sklepie stacjonarnym. Zatem Sklep snowboardowy online INTERSPORT jest idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób zabieganych, nie mających dużo czasu oraz osób mieszkających daleko od sklepu. Jest to również łatwy sposób na sprawdzenie i skorzystanie z wielu atrakcyjnych promocji. Zakupione towary zawsze starannie odpakowujemy, zabezpieczamy i przesyłam wprost do Twojego domu!


Sklep snowboardowy Warszawa - gdzie po najlepszy sprzęt?

Pamiętaj, że do bezpiecznej jazdy potrzebny jest atestowany, niezawodny sprzęt oraz akcesoria, które oferuje INTERSPORT - sklep snowboardowy Warszawa. Dla osób początkujących, szczególnie polecamy zakupić komplet na snowboard na który składa się deski i wiązań. Czasami posiadamy również w komplecie buty do deski. Rozumiemy, że klient poszukuje towaru, który charakteryzuje się szczególnie funkcjonalnością, trwałością i niezawodnością. Taki komplet na snowboard na początek to podstawa.

INTERSPORT to miejsce, w którym możesz po korzystnej cenie zakupić nawet cały zestaw snowboardowy. Oferujemy także najwyższej jakości akcesoria oraz atrakcyjną odzież, które znakomicie uzupełnią wasze zestawy snowboardowe! Bierzemy pod uwagę opinie ludzi dotyczących oczekiwań i stawianych nam wymagań. Dlatego proponujemy produkty o najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Sklep zapewnia profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę towaru do klienta.

Sklep snowboardowy Warszawa