Maski do snorkelingu

FILTRY

Płeć

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Obejrzałeś/aś 0 z 0 produktów

Czym powinna się charakteryzować maska do nurkowania?

Jak wygląda i co skrywa podwodny świat mórz, oceanów czy jezior? Może się o tym przekonać wyłącznie nurek wyposażony w dobrą maskę do nurkowania. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzonych producentów – proponujemy maski do nurkowania Tusa oraz maski do pływania Tressi, które wyróżniają się nowoczesną konstrukcją, a także precyzyjnym wykonaniem z najlepszych surowców (m.in. poliwęglanu i hipoalergicznego silikonu). Podczas nurkowania liczy się zarówno Twoja wygoda, jak i szeroki kąt widzenia, dzięki którym możesz czuć się komfortowo, dobrze widzieć i w pełni podziwiać to, co znajduje się pod wodą. Dlatego w naszej ofercie zebraliśmy lekkie, doskonale wyprofilowane maski do snurkowania wyposażone w przejrzyste szkła oraz zapewniające panoramiczny widok.

Maski do nurkowania – którą wybrać?

Dobra maska do snorkelingu powinna doskonale dopasowywać się kształtu Twojej głowy oraz nie powodować ucisku. Wybierając model dla siebie, zwróć więc uwagę na jego elastyczność, sposób przylegania do twarzy, obecność odpowiednio zaprojektowanego paska i możliwość jego regulacji. Niektóre maski do pływania zapewniają też ochronę przed promieniami UV oraz dają możliwość zastosowania szkieł korekcyjnych, co docenią osoby z wadą wzroku. Jeśli interesuje Cię maska do nurkowania pełnotwarzowa, wypróbuj zintegrowany z fajką, pozbawiony ustnika model z zaworem spustowym, który ułatwi cyrkulację powietrza i zapobiegnie parowaniu maski.

 

Maska do pływania dla dorosłych i dla dzieci

Jesteś doświadczonym nurkiem, a może dopiero planujesz naukę nurkowania? W Intersport z łatwością wybierzesz akcesoria takie jak maska do snurkowania czy maska do nurkowania z tlenem. Nasze produkty należą do kategorii unisex, co oznacza, że z powodzeniem spełnią funkcję masek do pływania dla kobiet i mężczyzn, a nawet sprawdzą się jako maska do nurkowania dla dzieci – niektóre modele mają rozmiar uniwersalny, a w przypadku innych możesz wybrać go samodzielnie. Konstrukcje jedno-, dwu-, trzyszybowe, z antyrefleksem, paskiem 3-D, a może powłoką chroniącą przed zarysowaniem? U nas znajdziesz maski do nurkowania pełnotwarzowe i wiele w innych modeli, które z pewnością spełnią Twoje potrzeby.