Okulary do pływania

FILTRY

Płeć

Cena

Okularki do pływania Nike Expanse Swim Mask NESSC151
OneSize
Okularki do pływania Nike Expanse Mirror NESSB160
OneSize
Okularki do pływania Nike Expanse Mirror NESSB160
OneSize
Okularki do pływania Nike Legacy Polarized NESSB164
OneSize
Okularki do pływania Nike Legacy Polarized NESSB164
OneSize
Okularki do pływania Nike Chrome N79151
OneSize
69,99 od 0,00
Od 69,99

Okulary do pływania pomagają chronić oczy.

Okulary do pływania sprawdzają się przede wszystkim na basenach, zwłaszcza z chlorowaną wodą. Zapewniają nie tylko ochronę oczu przed podrażnieniami. Dzięki nim widzimy pod wodą wyraźnie. Warto je stosować również podczas pływania w naturalnych zbiornikach wodnych. Idealnie sprawdzają się zarówno w wodach słodkich, jak i słonych. Po kąpieli w morzu pamiętaj, aby zawsze przepłukać sprzęt w słodkiej wodzie.

Okulary pływackie, muszą być idealnie dopasowane!

okulary do pływania

Okulary pływackie, z jakich korzystamy podczas treningów i zawodów, powinny być idealnie dopasowane. Muszą pasować do kształtu naszych oczu i buzi. Okularki basenowe powinniśmy zawsze przymierzyć przed zakupem. Ta zasada tyczy się również, gdy kupujemy gogle do pływania lub okulary do pływania szwedki . Zakupu możemy dokonać bezpośrednio w sklepie lub online.

Guma od okularków powinna w całości okalać oczy, nie powinna nachodzić na brwi ani czepek pływacki . By dobrze dopasować okulary pływackie , musimy zastosować regulację gumowego paska na głowie. Możliwość regulacji noska, również jest bardzo istotna. Tylko odpowiednio dopasowane okulary do pływania nie będą przeciekać. Nie spadną nam również podczas skoku do wody bądź wykonywania nawrotów.

Niestety, nawet najlepiej dobrane okularki basenowe będą czasem parować. Są na to sprawdzone sposoby. Specjalne preparaty idealnie spełniają swoją funkcję. Zapobiegają one parowaniu okularków i poprawiają komfort pływania. Preparaty te nie są drogie, dlatego warto je zawsze mieć pod ręką.

Okulary do pływania z noskiem — jakie okularki na basen ?

okulary pływackie

W większości sklepów wybór jest ogromny. Zatem naturalnie rodzi się pytanie: okulary pływackie, jakie wybrać?

Na półkach, z najbardziej znanych marek znajdziemy okulary do pływania speedo, arena, fluent, martes, nabaiji. Okulary speedo są zdecydowanym faworytem większości pływaków. Jest to sprawdzona i bardzo popularna marka. Speedo okulary sprzedawane są w przystępnych cenach i każdy wybierze dla siebie odpowiedni model.

Porównując okulary do pływania, ranking wskazuje na dwie najbardziej popularne marki. Najczęściej kupowane są okulary pływackie speedo, arena, mp, zoggs . Przeglądając w sieci okulary do pływania, allegro daje nam przegląd wielu ofert cenowych. Wybierając okulary pływackie, ranking udowadnia nam, że to nie cena stanowi kluczową rolę!

Osoby pływające rekreacyjnie częściej sięgają po tańsze modele. Wśród nich można spokojnie kupić niezawodne i okulary pływackie szwedki . Dla profesjonalistów i zawodowych pływaków ceny niestety są wyższe. Nie jest jednak powiedziane, że najdroższe = najlepsze! Pamiętajcie, że każdy ma inne potrzeby, skórę oraz kształt twarzy i oczu. Jeśli chcesz mieć najlepsze okularki basenowe , poświęć czas na ich wybór. W sklepie przymierz okularki na basen i poradź się naszego specjalisty. To gwarancja, że okularki basenowe będą Ci służyły.

okulary do pływania dla dzieci

Kupując okulary do pływania dla dzieci , pamiętaj by i one przymierzały swoje okularki! Okularki na basen dla dzieci nie mogą być zbyt ciasne i zostawiać czerwonych śladów wokół oczu. Nie mogą być zbyt luźne, by nie spadły podczas energicznej zabawy w wodzie. Podczas zakupu nie spiesz się. Okulary pływackie dla dziecimają ogromny wybór wzorów i kolorów. Z pewnością coś wybierzesz!
Okulary pływackie korekcyjne — rozwiązanie dla osób z dużą wadą wzroku!

Okulary pływackie korekcyjne stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Nic w tym dziwnego! Osoby, które mają małą wadę wzroku, mogą pod wodą sobie poradzić. Niestety, osoby z większa bądź bardzo dużą wadą wzroku, już nie. Chcąc czerpać przyjemność z pływania, powinny one zakupić okulary korekcyjne do pływania . Takie okulary nie są powszechnie dostępne w sklepach. Zazwyczaj należy je wykonać na zamówienie. Warto o tym pamiętać, by zdążyć przed urlopem bądź wyjazdem.

Osoby trenujące zawodowo i mające wadę wzroku bez wahania sięgają po okulary do pływania korekcyjne. Dzięki nim osiągają pełen komfort pływania i mogą skupić się na treningach. Ma to przełożenie również na przygotowanie zawodnika do zawodów i jego wynik.