• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty trekkingowe Salewa

Buty górskie Salewa – połączenie lat doświadczeń i pasji do gór

Firma Salewa powstała ponad 80 lat temu i od tamtej pory zaskakuje swoich odbiorców wyjątkową jakością, widoczną zarówno w konstrukcji obuwia, jak i jego wyglądzie. Buty trekkingowe Salewa są doceniane przez fanów spędzania czasu poza miastem na wymagających, górskich szlakach. Niezależnie od wybranego modelu, w każdej parze Salewa można zawsze czuć się komfortowo. Strome podejścia, kamienie, błoto, śliskie skały to najlepsze warunki do przetestowania wersji podejściowych i przekonania się, że można im w pełni zaufać.


Buty trekkingowe Salewa dla wymagających fanów outdooru

Wśród klientów, którzy zdecydowali się zakupić buty Salewa, opinie są jednoznaczne: buty górskie Salewa zostały zaprojektowane z myślą o terenowych wyzwaniach. Doskonale spełniają swoją funkcję, ponieważ projektanci stosują takie rozwiązania, jak m.in.: membrana Gore-Tex, podeszwa Vibram®, wkładki Ortholite®, sznurowanie Climbing Lacing. Innowacyjne sposoby zapewniające odpowiednią amortyzację i stabilizację pozwalają czuć się bezpiecznie w butach górskich Salewa nawet na nierównych terenach.

Oryginalne buty Salewa w atrakcyjnych cenach

Dla osób zainteresowanych butami Salewa opinie powinny być kluczowym wyznacznikiem ich jakości. Klientów poszukujących oryginalnych produktów tej marki zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Można u nas znaleźć zarówno niskie, jak i wysokie buty podejściowe Salewa. Gwarantujemy też szeroki wybór modeli i rozmiarów. Z proponowanych modeli będą zadowoleni wszyscy, którzy stawiają na wysoką jakość i klasyczny, outdoorowy design.